dnes
Pátek - obcasny-dest
5°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
3°C
pozítří
Neděle - prehanky-snih
2°C
Pražské krimi

Zvrhlý blonďák bez rtů nezůstává jen u masturbace. Pomůžete ho dopadnout?

Kriminalisté ze třetího policejního obvodu zabývající se mravnostními delikty řeší případ, který je prozatím kvalifikovaný jako trestný čin výtržnictví. Z tohoto je podezřelý doposud neznámý muž, který v pondělí krátce před půl desátou dopoledne onanoval na pěší stezce u ulice Nad Rokoskou v Libni.

„Nezůstal jen u sebeuspokojování, neboť ve chvíli, kdy okolo něj procházela oznamovatelka celé události, začal jí při chůzi zezadu dokonce osahávat. Žena se naštěstí zachovala duchapřítomně a z místa okamžitě utekla směrem do míst, kde se již nacházely další lidé," sdělila mluvčí pražské policie Iveta Martínková.

Tam se navíc se svým traumatickým zážitkem svěřila jiné ženě, která onanujícího muže také viděla. A právě svědectví této druhé ženy je nyní velice důležité, mohlo by totiž kriminalistům výrazně pomoci při pátrání po neznámém muži.
 
Kromě shora uvedené druhé ženy ale kriminalisté touto cestou žádají další svědky, poškozené a vůbec všechny, kteří by mohli pomoci k objasnění případu, aby své poznatky sdělili na tísňovou linku 158 nebo na kterékoliv policejní služebně.

Popis podezřelého:

Muž byl ve věku okolo 40 let, vysoký asi 190 centimetrů. Měl světlou pleť, krátce střižené blond vlasy, užší rty a oválný, hladce oholený obličej. Na sobě měl tmavě zelené kalhoty a na vrchní části oděvu pravděpodobně svršek oranžové barvy. Muž byl zjevně upravený a nepůsobil zanedbaným dojmem.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru