dnes
Pondělí - jasno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
1°C
pozítří
Středa - zatazeno
2°C
Víkendové tipy

Zvířecí zábava pro celou rodinu na Parukářce. Den domácích mazlíčků

K příležitosti Světového dne zvířat se 7. října koná na Parukářce od 10 do 14 hodin Den domácích mazlíčků. Kromě tradičních zvířátek se objeví spousta dalších netradičních druhů.

Návštěvníkům bude k dispozici bezplatná poradna veterináře, ve stánku městské policie poradí zkušení psovodi, jak zajistit bezpečný kontakt se psem, nebudou chybět ani ukázky výcviků policejních psů a koní.

O radu se podělí Nadační fond Canisterapie, který za pomoci speciálně cvičených psů poskytuje canisterapeutické a asistenční služby v nejrůznějších zařízeních zaměřených na postižené děti a dospělé (stacionáře, dětská centra, nemocnice, hospice, atd.)

Na místě budou i experti, kteří poradí, jak chovat prasátko v domácnosti. 

Proběhne ukázka plazů, obojživelníků a jiných terarijních zvířat, zajímavou atrakcí bude „Králičí hop“ – sportovní disciplína, během níž závodí králík vedený na postroji a zdolává různé překážky.

Pro pejsky a kočičky bude k dispozici Punťova první psí cukrárna, kde se bude servírovat psí zmrzlina a jiné pamlsky, a to bez umělých sladiv, nebo Psí školka.

Na děti čeká oblíbené malování na obličej a další doprovodný program.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru