dnes
Úterý - zatazeno
7°C
zítra
Středa - zatazeno
7°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
9°C
Zuby v akci: Hosté restaurace v centru Prahy zažili kuriózní zranění
Ilustrační foto: Alessandro Paiva / Freeimages.com

Zuby v akci: Hosté restaurace v centru Prahy zažili kuriózní zranění

Dva případy agresivních mužů zaznamenali strážníci pražské městské policie v centru metropole. Události si k dalšímu opatření převzala Policie ČR.

Ve čtvrtek krátce před půlnocí prováděli strážníci z Prahy 1 kontrolní činnost na Staroměstském náměstí. Jejich pozornost zaujala hlasitá hádka dvou mužů, kteří se začali navzájem fyzicky napadat uprostřed vozovky. Strážníci proti nim zakročili a jejich rvačku ukončili.

„Agresivnějšímu z mužů, který nereagoval na výzvy hlídky a pokusil se ji napadnout údery pěstí, byla přiložena služební pouta,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

Protože zjevně opilý muž ohrožoval bezpečnost a zdraví jiných a nebyl schopen se uklidnit, strážníci ho předvedli na Policii ČR. Ta si následně celou převzala k dalšímu šetření.

Druhý případ agresivního opilce zaznamenali dnes v noci strážníci na Dvořákově nábřeží. Silně podnapilý muž ležel na chodníku, a když mu chtěla hlídka pomoci, počastoval ji výhrůžkami smrtí a sprostými nadávkami.

„Pracovníci z nedaleké lodní restaurace hlídce sdělili, že muž měl způsobit zranění dvěma hostům, které dokonce pokousal. Událost si na místě převzala k dalšímu šetření Policie ČR,“ sdělila mluvčí strážníků Seifertová.


Žena doma upadla, pomohli strážníci

Včera v 07:34

Volání o pomoc z bytu kamarádky zalarmovalo ženu, aby přivolala strážníky. Díky jejich pohotovému zásahu se zraněná žena dostala rychle do péče záchranářů. Hlídka se do bytu zraněné dostala přes balkon její sousedky.

Ztraceného chlapce našli u čaje a hamburgeru

16. listopadu 2019 ve 03:06

Na městskou policii se v úterý krátce po čtvrté hodině odpoledne obrátila vystrašená žena s tím, že se jí ztratil 8 letý syn. Byla s ním na procházce v parku Lesní Háj u sídliště Novodvorská, kde se projížděl na kole.

Vulgární opilec vyhrožoval strážnici školením

8. listopadu 2019 ve 12:19

Výtržnosti opilého muže na tramvajové zastávce v ulici Spálená včera po šesté hodině večer museli nedobrovolně snášet kolemjdoucí. Nejdříve všechny kolem slovně napadal a pak svou agresi přesměroval vůči přivolaným strážníkům. 

Učitelé stávkovali, žáci sprejovali. Radost jim zkazila seniorka

7. listopadu 2019 ve 20:46

Ve středu se některé školy připojily k celorepublikové stávce, a tak se šestice studentů rozhodla vyplnit volný čas „uměleckou“ tvorbou. Schovali se do vnitrobloku ulic Břevnovská, Patočkova a Bělohorská, kde si jich však naštěstí všimla starší žena a ta obratem zavolala na tísňovou...

Arogantní řidička spustila lavinu nadávek

3. listopadu 2019 v 09:29

V ulici K Milíčovu v Praze 11 ve čtvrtek zaparkovala bezohledná řidička svoje auto přímo v křižovatce, kde je zákaz zastavení, navíc před zraky strážníka. Bez okolků vystoupila z vozu a vypustila ven i svého malého pejska. Oba se pak pohybovali ve vozovce ignorujíce přítomnost...

V ulici K Barrandovu unikly chemikálie

31. října 2019 v 15:11

Dnes od 12:15 hodin zasahovaly jednotky hasičů v ulici K Barrandovu v Praze 5, kde došlo k úniku chemických látek na korbě menšího nákladního vozidla.

Rvačka v metru

31. října 2019 v 09:56

Nevinná žádost o místo ve vagonu metra skončila v úterý v deset hodin večer rvačkou. Muž neovládl své chování a před zraky cestujících pěstmi napadl jiného.

Místo pozdravu začal zvracet, přijel si pro něj otec

31. října 2019 v 06:51

Nepříjemný budíček zažil patnáctiletý mladík. Spícího na lavičce ho probudili strážníci. 

Další články
Nahoru