dnes
Sobota - polojasno
16°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
18°C
pozítří
Pondělí - skorojasno
21°C
Zuby v akci: Hosté restaurace v centru Prahy zažili kuriózní zranění
Ilustrační foto: Alessandro Paiva / Freeimages.com

Zuby v akci: Hosté restaurace v centru Prahy zažili kuriózní zranění

Dva případy agresivních mužů zaznamenali strážníci pražské městské policie v centru metropole. Události si k dalšímu opatření převzala Policie ČR.

Ve čtvrtek krátce před půlnocí prováděli strážníci z Prahy 1 kontrolní činnost na Staroměstském náměstí. Jejich pozornost zaujala hlasitá hádka dvou mužů, kteří se začali navzájem fyzicky napadat uprostřed vozovky. Strážníci proti nim zakročili a jejich rvačku ukončili.

„Agresivnějšímu z mužů, který nereagoval na výzvy hlídky a pokusil se ji napadnout údery pěstí, byla přiložena služební pouta,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

Protože zjevně opilý muž ohrožoval bezpečnost a zdraví jiných a nebyl schopen se uklidnit, strážníci ho předvedli na Policii ČR. Ta si následně celou převzala k dalšímu šetření.

Druhý případ agresivního opilce zaznamenali dnes v noci strážníci na Dvořákově nábřeží. Silně podnapilý muž ležel na chodníku, a když mu chtěla hlídka pomoci, počastoval ji výhrůžkami smrtí a sprostými nadávkami.

„Pracovníci z nedaleké lodní restaurace hlídce sdělili, že muž měl způsobit zranění dvěma hostům, které dokonce pokousal. Událost si na místě převzala k dalšímu šetření Policie ČR,“ sdělila mluvčí strážníků Seifertová.


Na chodníku ležel krvácející muž

Dnes v 08:02

Včera během noční služby našli strážníci na chodníku ve Slivenecké ulici ležícího muže s obličejem a rukama od krve. Při kontrole jeho zdravotního stavu zjistili, že má hlubokou tržnou ránu na hlavě a četné odřeniny.

Vchodové dveře domu zkrášlil mladík svým tagem. Své jednání bude vysvětlovat policii

26. května 2020 ve 14:06

Hlídka z Prahy 12 vyjížděla včera večer do Imrychovy ulice, odkud byla hlášena skupinka mladíků, z nichž jeden měl sprejovat na vchodové dveře domu a popelnice před ním. Po příjezdu na místo získali strážníci od oznamovatele fotografii dotyčného mladíka, informovali další hlídky a začali...

Technická závada způsobila požár v Praze 5

26. května 2020 v 06:48

V Praze 5 Bublavské ulici zasahovaly včera od 19:02 jednotky hasičů u požáru vybavení sociálního zařízení v bytě obytné části domu, která slouží i jako restaurace.

Srazil dopravní značku a odjel

25. května 2020 ve 20:33

Rozbitého semaforu a směrové značky si autohlídka všimla včera večer v křižovatce ulic Československého exilu a Hausmannova v Praze 12. Bylo zřejmé, že došlo k dopravní nehodě, ale havarované vozidlo na místě nebylo.

V Praze 4 hořel motor auta, řidič se popálil

23. května 2020 ve 21:55

Dnes v 16:29 hodin zasahovala jednotka pražských hasičů u požáru osobního automobilu ve Štúrově ulici v Praze 4. Hořelo v motorové části, řidič se pokusil plameny uhasit před příjezdem jednotky a popálil se.  

Hasiči vyprostili zaklíněnou osobu po nehodě kamionu a osobního auta

21. května 2020 ve 22:18

Dnes v 8:43 hodin zasahovaly dvě jednotky pražských hasičů u nehody osobního a nákladního vozidla v Cínovecké ulici v Praze 9. Hasiči museli vyprostit jednu zraněnou osobu, kterou předali do péče záchranářů.

Hasiči zlikvidovali požár vysokonapěťového kabelu

21. května 2020 ve 20:11

Dnes od 11:13 hodin zasahovali hasiči v Cihelné ulici u požáru vysokonapěťového kabelu ve výkopu vedle rekonstruované budovy.

Močící muž nechtěl pustit láhev červeného

20. května 2020 v 11:46

Muž močící na veřejnosti nechtěl spolupracovat na zjištění totožnosti, stejně tak pustit láhev s vínem, pak uchopil strážníka za předloktí, ten mu nasadil služební pouta.

Strážníci přistihli muže při krádeži

20. května 2020 v 11:40

Přímo v autě, které se stalo terčem krádeže, zadržela hlídka strážníků 39letého muže. Pokusil se odcizit vestavěnou navigaci.

Opilec si ustlal u vchodu do domu

20. května 2020 v 06:57

Během preventivní kontroly silně opilý muž napadl strážníka. Zklidnila ho až pouta. Pro silnou opilost byl převezen záchranáři do nemocnice.

Nehoda v ulici Na Radosti

19. května 2020 v 18:13

Jednotky pražských hasičů a pražského dopravního podniku zasahovaly dnes od 17:35 hodin v ulici Na Radosti v Praze 5 u nehody tří osobních vozidel a chodce.

Další články
Nahoru