dnes
Pátek - prehanky-dest
27°C
zítra
Sobota - prehanky-dest
19°C
pozítří
Neděle - zatazeno
15°C
Zuby v akci: Hosté restaurace v centru Prahy zažili kuriózní zranění
Ilustrační foto: Alessandro Paiva / Freeimages.com

Zuby v akci: Hosté restaurace v centru Prahy zažili kuriózní zranění

Dva případy agresivních mužů zaznamenali strážníci pražské městské policie v centru metropole. Události si k dalšímu opatření převzala Policie ČR.

Ve čtvrtek krátce před půlnocí prováděli strážníci z Prahy 1 kontrolní činnost na Staroměstském náměstí. Jejich pozornost zaujala hlasitá hádka dvou mužů, kteří se začali navzájem fyzicky napadat uprostřed vozovky. Strážníci proti nim zakročili a jejich rvačku ukončili.

„Agresivnějšímu z mužů, který nereagoval na výzvy hlídky a pokusil se ji napadnout údery pěstí, byla přiložena služební pouta,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

Protože zjevně opilý muž ohrožoval bezpečnost a zdraví jiných a nebyl schopen se uklidnit, strážníci ho předvedli na Policii ČR. Ta si následně celou převzala k dalšímu šetření.

Druhý případ agresivního opilce zaznamenali dnes v noci strážníci na Dvořákově nábřeží. Silně podnapilý muž ležel na chodníku, a když mu chtěla hlídka pomoci, počastoval ji výhrůžkami smrtí a sprostými nadávkami.

„Pracovníci z nedaleké lodní restaurace hlídce sdělili, že muž měl způsobit zranění dvěma hostům, které dokonce pokousal. Událost si na místě převzala k dalšímu šetření Policie ČR,“ sdělila mluvčí strážníků Seifertová.


Maminka s dvěma dětmi zkolabovala na chodníku

23. dubna 2019 v 09:02

V Letňanech včera krátce po poledni náhle zkolabovala na chodníku mladá žena se dvěma dětmi. Informaci o zkolabované ženě vedoucí dítě a kočárek v ulici Kladrubská v Praze 18 převzalo operační středisko městské policie krátce po poledni od zdravotnické záchranné...

Hořely baterie elektrokol

21. dubna 2019 ve 20:39

Dnes v 10:19 vyjeli hasiči ze Satalic a Holešovic k požáru 2 baterií z elektrokol ve Vodňanské ulici v Kyjích. Baterie byly uložené v boxu ještě před příjezdem Policie ČR a hasičů.

Požár odpadu v podkroví

21. dubna 2019 v 07:17

Včera ve 14 hodin byl na tísňovou linku operačního střediska hasičů nahlášen požár v podkroví v Zapadlé ulici v Braníku. K případu vyjeli hasiči z Krče a Modřan, kteří zasahovali v dýchací technice. 

Ale dědo, máte to zapotřebí? Senior prý dělal na veřejnosti zvrhlosti, nakonec pro ně měl neuvěřitelné vysvětlení

17. dubna 2019 v 11:43

Hlídku městské policie na nemístné počínání seniora upozornili tři kolemjdoucí svědci. Případem se nyní zabývá republiková policie.

Tragédie v pražském parku na spadnutí, kočárek s dítětem se nekontrolovatelně řítí z kopce

17. dubna 2019 v 11:40

V rámci úterní očisty hlavního město zaměřené na sběr nebezpečného odpadu po narkomanech strážník zabránil hrozícímu neštěstí. V parku plném lidí zastavil dětský kočárek, který velkou rychlostí sjížděl z kopce.  Nikomu se naštěstí nic nestalo.

Frustraci z rozchodu s dívkou si ošklivě vybil na rodičích a tím vše navíc neskončilo. Není to příjemné čtení…

16. dubna 2019 v 11:37

Na základě oznámení na tísňovou linku 156 vyjela dnes hlídka městské policie kolem jedné hodiny ráno do Kubelíkovy ulice, Praha 3, kde mělo docházet k rvačce mezi dvěma muži. Při příjezdu strážníků se na místě nacházeli dva muži a jedna žena, k žádné fyzické potyčce...

Toto jí udělal vlastní synáček?! Pěkně se vybarvil, matka s ním zažila peklo. Vyžadoval po ní i absurdní aktivitu na internetu…

12. dubna 2019 v 17:31

Počet zjištěných případů domácího násilí v metropoli se oproti minulého roku se zvýšil. Za leden a únor bylo vykázáno 31 násilných osob, což je o osm více než ze stejné období loňského roku.

Nechtěné překvapení z ciziny: V uzamčeném autě se v noci ukrývala pod starými hadry podivná návštěva

12. dubna 2019 ve 14:48

Dnes krátce po čtvrteční půlnoci přijala městská policie oznámení, že se někdo snaží ukrást modré vozidlo typu pick-up. Během tří minut byla hlídka z Prahy 5 v ulici K Vodojemu.

Další články
Nahoru