dnes
Neděle - zatazeno
24°C
zítra
Pondělí - zatazeno
28°C
pozítří
Úterý - jasno
29°C
Zuby v akci: Hosté restaurace v centru Prahy zažili kuriózní zranění
Ilustrační foto: Alessandro Paiva / Freeimages.com

Zuby v akci: Hosté restaurace v centru Prahy zažili kuriózní zranění

Dva případy agresivních mužů zaznamenali strážníci pražské městské policie v centru metropole. Události si k dalšímu opatření převzala Policie ČR.

Ve čtvrtek krátce před půlnocí prováděli strážníci z Prahy 1 kontrolní činnost na Staroměstském náměstí. Jejich pozornost zaujala hlasitá hádka dvou mužů, kteří se začali navzájem fyzicky napadat uprostřed vozovky. Strážníci proti nim zakročili a jejich rvačku ukončili.

„Agresivnějšímu z mužů, který nereagoval na výzvy hlídky a pokusil se ji napadnout údery pěstí, byla přiložena služební pouta,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

Protože zjevně opilý muž ohrožoval bezpečnost a zdraví jiných a nebyl schopen se uklidnit, strážníci ho předvedli na Policii ČR. Ta si následně celou převzala k dalšímu šetření.

Druhý případ agresivního opilce zaznamenali dnes v noci strážníci na Dvořákově nábřeží. Silně podnapilý muž ležel na chodníku, a když mu chtěla hlídka pomoci, počastoval ji výhrůžkami smrtí a sprostými nadávkami.

„Pracovníci z nedaleké lodní restaurace hlídce sdělili, že muž měl způsobit zranění dvěma hostům, které dokonce pokousal. Událost si na místě převzala k dalšímu šetření Policie ČR,“ sdělila mluvčí strážníků Seifertová.


Muž si chtěl pochutnat na kuřeti, nakonec měl obrovské štěstí

Dnes v 15:53

O velkém štěstí může hovořit třiašedesátiletý muž, který usnul v bytě poté, co dal do trouby péct kuře. Strážníci ho našli bezvládného na gauči. Požár uhasili ještě před příjezdem hasičů. 

Další dva sprejeři v centru

Včera v 07:01

Po úspěšně zadržených cizincích, kteří posprejovali Karlův most, bodovali pražští strážníci ještě dvakrát. Den po tomto incidentu zadrželi další dva muže, kteří se zvěčnili ve Zlaté a Liliové ulici. Ve čtvrtek pro změnu zadržel strážník cestou do práce muže a ženu, kteří svými díly ozdobili...

Na Císařské louce hořelo

Včera v 06:50

Včera po poledni byl na operační středisko pražských hasičů ohlášen kouř z dřevěné budovy na Císařské louce na Smíchově. Další volající uvedli, že již vidí plameny a že se jedná pravděpodobně o dřevěné garáže. Na místo byli postupně vysláni profesionální hasiči ze 6 stanic včetně chemické služby...

Dva muži se vloupali do auta

19. července 2019 v 11:37

Včera večer se dvojice opilých mužů rozhodla vylepšit si svůj rozpočet obsahem jednoho ze zaparkovaných osobních vozidel v Modřanech. Protože auto prohledávali dlouhé minuty, upoutali tak pozornost procházejícího muže, který se obrátil na městskou policii.

Se zákazem a pod vlivem, zastavil jej až varovný výstřel

18. července 2019 v 17:11

V pondělí 15. července krátce před jedenáctou hodinou večer si členové pohotovostní motorizované jednotky v rámci výkonu noční služby všimli stříbrné Škody Octavia, která jela po Strakonické ulici v Praze 5 ve směru do centra. Rozhodli se ji zastavit a řidiče zkontrolovat. Řidič světelných ani...

Cizinec se chtěl vyspat v autě

18. července 2019 v 16:14

Strážníci zadrželi cizince podezřelého z vloupání se do vozidla, ze kterého si udělal ubytovací zařízení. Prý se v něm chtěl jen vyspat.

Opilec usedl za volant a pustil se napříč Černým Mostem

17. července 2019 ve 21:21

Řidiče pod vlivem alkoholu zadrželi pražští strážníci. Prozradil se spácháním dopravního přestupku.

Sběratel platebních karet a dokladů zadržen

16. července 2019 ve 12:23

Pro sběratelskou vášeň 38 letého muže neměla pochopení jak ostraha obchodního domu, tak přivolaná hlídka městské policie.

Další články
Nahoru