dnes
Středa - oblacno
4°C
zítra
Čtvrtek - jasno
2°C
pozítří
Pátek - skorojasno
1°C
Zuby v akci: Hosté restaurace v centru Prahy zažili kuriózní zranění
Ilustrační foto: Alessandro Paiva / Freeimages.com

Zuby v akci: Hosté restaurace v centru Prahy zažili kuriózní zranění

Dva případy agresivních mužů zaznamenali strážníci pražské městské policie v centru metropole. Události si k dalšímu opatření převzala Policie ČR.

Ve čtvrtek krátce před půlnocí prováděli strážníci z Prahy 1 kontrolní činnost na Staroměstském náměstí. Jejich pozornost zaujala hlasitá hádka dvou mužů, kteří se začali navzájem fyzicky napadat uprostřed vozovky. Strážníci proti nim zakročili a jejich rvačku ukončili.

„Agresivnějšímu z mužů, který nereagoval na výzvy hlídky a pokusil se ji napadnout údery pěstí, byla přiložena služební pouta,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

Protože zjevně opilý muž ohrožoval bezpečnost a zdraví jiných a nebyl schopen se uklidnit, strážníci ho předvedli na Policii ČR. Ta si následně celou převzala k dalšímu šetření.

Druhý případ agresivního opilce zaznamenali dnes v noci strážníci na Dvořákově nábřeží. Silně podnapilý muž ležel na chodníku, a když mu chtěla hlídka pomoci, počastoval ji výhrůžkami smrtí a sprostými nadávkami.

„Pracovníci z nedaleké lodní restaurace hlídce sdělili, že muž měl způsobit zranění dvěma hostům, které dokonce pokousal. Událost si na místě převzala k dalšímu šetření Policie ČR,“ sdělila mluvčí strážníků Seifertová.


Řidič, který unikal v kradeném autě, byl obviněn z několika trestných činů

10. prosince 2018 v 10:33

S mužem, který byl v noci na neděli zadržen po divoké honičce v kradeném autě, bylo zahájeno trestní stíhání pro trestné činy krádež, obecné ohrožení, maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání, ohrožení pod vlivem návykové látky a poškození cizí věci. Sdělil to dnes mluvčí pražské policie Jan...

Dezorientovaný cizinec skončil na psychiatrii

7. prosince 2018 ve 13:03

Ve čtvrtek odpoledne přijali strážníci z Prahy 11 oznámení, že ve stanici metra Háje je dezorientovaný muž. „Hlídka podivně se chovajícího muže oslovila, ten však nereagoval, odmítal komunikovat a nekontroloval své chování,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena...

Agresivní schizofrenička zaútočila na strážníky

7. prosince 2018 v 08:59

V pátek večer doručovali strážníci z Prahy 9 písemnost v ulici U Kloubových domů. Hlídka zaslechla hlasitý křik a volání o pomoc z nedaleké Odlehlé ulice. Byt otevřela rozrušená seniorka a sdělila jim, že je s ní její dcera, která trpí schizofrenií a začíná být...

Pomatený cizinec bez boty způsobil v centru Prahy nehodu

3. prosince 2018 ve 14:39

V pátek v poledne prováděl strážník okrskář kontrolní činnost v Ostrovní ulici v Praze 1, kde si všiml muže, který běhal bez jedné boty po ulici, hlasitě pokřikoval na kolemjdoucí a choval se agresivně. Muž se začal před strážníkem schovávat mezi zaparkovanými...

Na oslavu narozenin rozkopl dveře v metru

3. prosince 2018 ve 13:36

Strážníci z Prahy 14 zadrželi mladíka, který rozkopal skleněnou výplň dveří do stanice metra Černý Most. Jako důvod uvedl, že tak chtěl oslavit narozeniny. Případ dále šetří policisté.

Dříve milenci, nyní je láska dvou mužů passé. V neděli vyvrcholila tímto nehezkým způsobem. Důvod? Zkuste si tipnout…

3. prosince 2018 ve 13:26

Strážníci zamezili fyzickému konfliktu mezi bývalými partnery. Zraněného muže převezli záchranáři do nemocnice. Jeho bývalého přítele si pro podezření ze spáchání trestného činu převzala Policie ČR.

Muže, který pobodal prodavačku v cukrárně, se podařilo zadržet

2. prosince 2018 v 15:10

Osmatřicetiletého muže, který je podezřelý, že v pátek ráno pobodal ve vršovické cukrárně prodavačku, se už policistům podařilo zadržet. Žena musela být ošetřena v nemocnici.

Měl dvě piva k večeři

30. listopadu 2018 v 18:25

Při kontrole ve Švehlově ulici si autohlídka městské policie z Prahy 15 všimla jedoucího auta s rozsvícenými výstražnými světly. Hlídka vozidlo zastavila, aby zjistila, zda jeho řidič nepotřebuje pomoc.

Další články
Nahoru