ZŠ U sv. Štěpána obhájila své loňské vítězství
13. května 2026 07:59
Zlato znovu vybojovala ZŠ U sv. Štěpána, která tak obhájila své loňské vítězství! Druhé místo patří ZŠ Na Smetance a třetí příčku obsadila ZŠ Kladská. Všem moc gratuluji a děkuji za skvělou atmosféru, kterou společně vytvořili závodníci, fanoušci i organizátoři.
Velké poděkování patří také Nadaci ČEZ. Díky speciálnímu trenažéru děti svými sportovními výkony „vyveslovaly“ více než 125 tisíc korun, které poputují na podporu aktivit Českého svazu halového veslování a motivaci dalších mladých lidí ke sportu a pohybu.
Jan Korseska (ODS), starosta Prahy 2 na svém facebooku

Přidejte si nás na domovskou