dnes
Neděle - polojasno
3°C
zítra
Pondělí - zatazeno
2°C
pozítří
Úterý - snih-dest
3°C
Zraněný naháč utíkal centrem Prahy a sejmul pěstí strážníka na motorce, který ho honil
Prchající muž nakonec skončil v poutech. Ilustrační foto: MP

Zraněný naháč utíkal centrem Prahy a sejmul pěstí strážníka na motorce, který ho honil

Ve čtvrtek večer prováděl strážník z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 1 kontrolní činnost v Konviktské ulici, kde si všiml polonahého muže, který měl krvácivé zranění na hlavě.

Strážník muže oslovil a zjistil, že se jedná o cizince. Muži bylo nabídnuto lékařské ošetření, s nímž souhlasil. Proto mu byla přivolána záchranka. Z ničeho nic se muž rozeběhl a začal utíkat směrem do Divadelní ulice.

Policista proto požádal o součinnost další hlídky. Na žádost zareagoval nejrychleji strážník na motocyklu, který nedaleko také vykonával hlídkovou činnost. Když se na motocyklu blížil do Konviktské ulice, uviděl zraněného nahého muže, jak běží jeho směrem.

Cizinec bez jakéhokoliv varování napadl údery pěstí strážníka sedícího na motorce a nakonec ho strhl i motocyklem na zem, přičemž došlo k poškození stroje.

Hlídka agresivního cizince omezila pro podezření ze spáchání trestného činu na osobní svobodě a přiložila mu služební pouta. Muže si přeci jen převzali záchranáři a převezli ho k ošetření do jedné z pražských nemocnic. Případ dále šetří Policie ČR.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru