dnes
Sobota - oblacno
3°C
zítra
Neděle - prehanky-snih
3°C
pozítří
Pondělí - zatazeno
2°C
Zprovoznění tramvajové trati do Šárky se už podruhé odkládá
Tramvaj na Evropské ulici. Ilustrační foto: Aktron / Wikimedia Commons

Zprovoznění tramvajové trati do Šárky se už podruhé odkládá

Kvůli rekonstrukci tramvajové trati v Evropské ulici byl od 24. října obousměrně přerušen tramvajový provoz v úseku Bořislavka – Divoká Šárka. Původně se měly tramvaje do rušné ulice vrátit už 16. listopadu, potom došlo k posunutí termínu na 26. listopadu. Kdo se však těšil na zítřejší obnovení provozu, má smůlu.

Nestíháme, prodlužujeme… Pražský dopravní podnik dnes oznámil, že opět posouvá ukončení výluky tramvajové trati v Praze 6. Měla by skončit v noci z pátku na sobotu 30. listopadu.

Cestující tak musí dále jezdit náhradní autobusovou dopravou. Linka X20 jezdí v trase Dejvická – Bořislavka – Nádraží Veleslavín a linka X26 v trase Dejvická – Bořislavka – Nádraží Veleslavín – Divoká Šárka. Noční linka X51 je zavedena náhradní autobusová doprava v trase Vítězné náměstí – Dejvická – Bořislavka – Nádraží Veleslavín – Divoká Šárka.

Dále platí změny tras tramvajových linek 20 a 26, které jsou ve směru z centra zkráceny do zastávky Bořislavka. Noční linka 51 je ve směru z centra ze zastávky Vítězné náměstí odkloněna do Podbaby. „Dvojka“ nejezdí během výluky vůbec.


Další články
Nahoru