dnes
Pátek - oblacno
26°C
zítra
Sobota - prehanky-dest
19°C
pozítří
Neděle - obcasny-dest
14°C

Zpravodajství

V kategorii Zpravodajství je 8470 příspěvků

Valdštejnská zahrada je otevřena. Najdete zde interaktivní výstavu

2. dubna 2019 ve 13:10

S příchodem jara se tradičně otevřela veřejnosti Valdštejnská zahrada Senátu. Lákadlem pro návštěvníky je interaktivní výstava CZECH INNOVATION EXPO, která nabízí ohlédnutí za stoletou historií naší země v oblasti vědy, výzkumu a inovací.

Druhý ročník participativního rozpočtu Prahy 11 je zahájen. Projekt představí dvě veřejná setkání

1. dubna 2019 ve 13:34

Dnes byl zahájen druhý ročník participativního rozpočtu městské části Spolu za lepší 11, do něhož mohou občané podávat své návrhy.

Praha 2 povolila provoz sdílených elektrokol na svém území. Zkušební doba je rok

1. dubna 2019 v 11:43

Bezstanicový systém sdílení elektrokol freebike spouští dnesflotilu 500 elektrokol, která pokrývá celé území hlavního města, od Prahy 1 až po Horní Počernice. Na území Prahy 2 půjde o zkušební provoz na dobu jednoho roku. Freebike provozuje společnost Homeport. 

Některé noclehárny pro lidi bez přístřeší po víkendu končí, loď Hermes zůstane v provozu

30. března 2019 v 07:57

Zimní opatření, která měla lidem bez domova pomoci přečkat pro ně nejnepříjemnější období roku, o víkendu končí. Poslední noc v noclehárnách v Michli a Vackově stráví klienti z neděle na pondělí.

Vítkov zhasne a pak zmodrá

30. března 2019 v 07:26

Magistrát hlavního města Prahy se rozhodl připojit k mezinárodní akci Hodina Země a ke kampani Česko svítí modře. S podporou Technologie hlavního města Prahy, která má ve správě osvětlení pražských památek, vyjádří podporu těmto dvěma akcím změnou barevnosti slavnostního osvětlení některých...

Nahoru