dnes
Sobota - oblacno
4°C
zítra
Neděle - prehanky-snih
3°C
pozítří
Pondělí - zatazeno
2°C
Pražské krimi

Zoufalá žena prosila o pomoc se svým synem, měla s ním zásadní problém. Proč se ho bála?!

Ve středu odpoledne volala na tísňovou linku městské policie zoufalá žena a prosila o pomoc se svým synem, který je u ní doma. Ona se ho bojí, protože jí den předtím napadl a nyní odmítá opustit její byt.

Žena na strážníky čekala před domem a požádala, aby ji doprovodili do bytu. Zde se nacházel její čtyřiadvacetiletý syn zjevně pod vlivem omamných a  návykových látek. Hlídce se s ním podařilo navázat komunikaci a vyvést ho z bytu na  chodbu.

Zde však již bylo další jednání s ním velmi obtížné. I přes opakované výzvy odmítal opustit společné prostory domu. Blábolil nesmysly, strážníky vulgárně oslovoval. Znenadání pak udeřil jednoho ze strážníků pěstí do obličeje.

Druhý člen hlídky ho okamžitě zpacifikoval za pomoci hmatů a chvatů. Protože však stále kladl aktivní odpor, byl navíc použit i  slzotvorný sprej.

„Pro podezření ze spáchání trestného činu byl mladík omezen na  osobní svobodě a předán přivolané hlídce Policie ČR. Na místo se dostavila i záchranná služba, která ošetřila jak muže, tak strážníky, kteří byli také zasaženi slzotvorným sprejem,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru