dnes
Pátek - jasno
5°C
zítra
Sobota - oblacno
6°C
pozítří
Neděle - obcasny-dest
5°C
ZooBus opět v provozu
ZooBus. Foto: Tomáš Adamec

ZooBus opět v provozu

O víkendech a o svátcích jezdí opět ZooBus, speciální autobusový spoj, který vyjíždí z Nádraží Holešovice a končí přímo před bránou Zoo Praha. Vypravuje jej na své náklady Zoo Praha. Jízdné činí jednu korunu.

Autobus jezdí o víkendech a svátcích, v letních prázdninových měsících (červenec a srpen) pak každý den. Spoj kopíruje trasu stávající linky č. 112, nezastavuje však jinde než na konečných stanicích.

ZooBus jezdí každých 20 minut kyvadlově. První autobus vyjíždí z Nádraží Holešovic v 9:00, poslední pak odjíždí ze zastávky Zoologická zahrada v 19:10.


Praha uspěla ve sporu s řidičem UBERu. Podle soudu se jedná o taxislužbu

8. listopadu 2017 v 18:30 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Nejvyšší správní soud zrušil verdikt městského soudu v kauze řidiče využívajícího aplikaci UberPop. Řidič město žaloval kvůli tomu, že nesouhlasil s pokutou od magistrátu. Nejvyšší správní soud tak svým rozhodnutím potvrdil, že UBER má být posuzován jako klasická...

Tato běžně používaná věc může zabíjet. Týká se to překvapivě velkého množství lidí

6. listopadu 2017 v 11:37 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Kolik především mladých nevidíte na silnici jinak, než se sluchátky v uších? Ať už jde o pěší, řidiče nebo cyklisty. Z průzkumu odborníků ÚAMK a dalších evropských automotoklubů vyplývá, že každý desátý v průměru jede na kole se sluchátky na uších. Že je to jejich věc? Ne tak docela, protože...

Další články
Nahoru