dnes
Pondělí - zatazeno
9°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - skorojasno
4°C
Letní Praha

Žofín přivítá všechny generace

Spousta dobré zábavy čeká na ty, kteří zavítají na akci „Žofín patří všem generacím“, jejíž druhý ročník se uskuteční v sobotu 23. srpna od 14 do 20 hodin na Slovanském ostrově.

„Akce je určena obyvatelům Prahy 1, a jak vyplývá přímo z názvu, opravdu všem věkovým kategoriím. Vstup je samozřejmě zdarma,“ říká starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký (TOP 09), pod jehož záštitou se zábavní odpoledne koná.

Návštěvníky potěší pestrý program – vystoupí Petr Kolář, Karel Kahovec a skupina Big Papa. Přichystáno je také divadelní představení, vystoupení Českého animačního teamu, na své si přijdou i milovníci historie. Portréty osobností představí známý fotograf Jadran Šetlík. Jana Doležalová zájemcům změří BMI i krevní tlak. Celý program bude moderovat Martin Hrdinka.


Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru