dnes
Pondělí - obcasny-dest
4°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - polojasno
3°C
Pražský život

Zodpovědná snídaně v Mlsné kavce

Ve středu se v restauraci Mlsná kavka uskutečnila první akce s názvem Zodpovědná snídaně pořádaná organizací Green Doors. Jedná se osvětově-vzdělávací setkání pro zaměstnavatele a odbornou veřejnost působící v oblasti práce a zaměstnávání.

První část setkání tvořily odborné prezentace a příklady dobré praxe. Tuto část zahájila Hana Potměšilová, ředitelka Národního fondu pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením. Obsah její prezentace byl zaměřen na povinný podíl a náhradní plnění, legislativní rámec a příklady realizace.

Dále, jako příklady dobré praxe, představila Tereza Mitošinková realizaci projektu Transition – Bez bariér a Bezbariérové banky v České spořitelně a Zdeněk Modálek pohovořil o zaměstnávání OZP ve firmě CDV služby s.r.o. Nechybělo ani představení organizace Green Doors a služeb, které nabízí zaměstnavatelům v rámci pomoci se zaměstnáváním lidí s duševní nemocí.

Na závěr představila sebe a svou práci peer konzultantka Green Doors, která trpí bipolární poruchou a má i zkušenost s prací pro nadnárodní podniky. Druhá část setkání byla nestrukturovaná a byla ponechána networkingu a volné diskuzi.

ac-mlsna-kafka-nahled


Další články
Nahoru