Dnes Sobota - zatazeno 12°C
Zítra Neděle - obcasny-dest 8°C
Sobota 1. 4. 2023
Svátek má Hugo
Zpravodajství
Novinky z hlavního města
Pražské krimi

Zničené kontejnery pro charitu

Dva muži a žena, kteří násilně otevřeli kontejnery na použitý textil, skončili na policejní služebně.

V Modřanech u obchodního centra jsou postaveny kontejnery na použitý textil. Pro věci určené potřebným si přišly tři osoby. Aby se dostaly dovnitř, musely použít násilí.

Na situaci strážníky upozornila policistka v civilu. Hlídka našla všechny na zastávce MHD. Z výpovědi dalších svědků, kteří se strážníkům taktéž přihlásili, vyšlo najevo, že se v kontejnerech dotyční hrabali a vybrané věci pak ukládali do připravených tašek. Když byli svědky upozorněni, že dělají, co nemají, začali je verbálně napadat. Prý si mají hledět svého.

Pak sebrali tašky a odešli k zastávce. V nastoupení do autobusu jim zabránil jeden ze svědků. Pro podezření ze spáchání trestného činu omezili strážníci muže ve věku 42 let a 50letou ženu na osobní svobodě a předali je policistům.

Strážníci o události vyrozuměli také firmu, která kontejnery spravuje.
Autor: TZ, red

Bezpečnostní opatření Revident

Dnes v 09:26

Více než 70 policistů se v pátek zúčastnilo bezpečností akce, která byla zaměřená na zajištění vnitřního pořádku a bezpečnosti, předcházení páchání protiprávního jednání s cílem snížit kriminalitu na území Obvodního ředitelství policie Praha IV.

U požáru bytu v Praze 2 zasahovali hasiči, hořelo v nejvyšším patře

Včera v 10:31

Hasiči z centrální a strašnické stanice zasahovali ve čtvrtek 30. března od 13:56 hodin ve Slezské ulici v Praze 2 u požáru bytu v nejvyšším patře obytného domu.

Na Smíchově srazil vlak muže, vyprostili ho hasiči

29. března 2023 v 11:32

Jednotka pražských profesionálních hasičů a jednotka hasičů Správy železnice zasahovaly v pondělí 27. března po 19 hodině na železničním viaduktu v Nádražní ulici v Praze 5 u střetu muže s vlakem.

Hasiči vyprostili řidiče po střetu auta s tramvají v Praze 9

27. března 2023 ve 14:49

Profesionální hasiči ze stanice Satalice a pražského dopravního podniku zasahovali v Poděbradské ulici v Praze 9. Střetlo se tam osobní auto s tramvají.

Požár bytu v Praze 3 způsobila pravděpodobně technická závada

27. března 2023 ve 12:51

Hasiči zasahovali v neděli 26. března od 18:15 hodin v Lucemburské ulici v Praze 3. Požár vybavení pokoje zlikvidovali za několik minut, následovalo odvětrání bytu i domu.

Dva muži napadli na ulici třetího a způsobili mu bodnořezná zranění

22. března 2023 v 09:09

V neděli 5. března hodinu po půlnoci napadla dvojice mužů v Řehořově ulici po vzájemné hádce dvaačtyřicetiletého poškozeného a způsobila mu vážná bodnořezná zranění na různých částech těla. Zraněný byl následně převezen ZZS do nemocnice.

Další články
Nahoru