dnes
Úterý - oblacno
5°C
zítra
Středa - obcasny-dest
8°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
7°C
Zpravodajství

Znepokojená žena: Muž hladil její auto a povídal si s ním

Ve čtvrtek odpoledne viděli strážníci na parkovišti supermarketu v ulici Střelničná v Praze 8 muže, který rozmlouval a dotýkal se zaparkovaného auta. Na dotaz hlídky, zda je majitelem, muž odpověděl, že ne. „Jen si ho prohlížím," řekl.

Proto ho strážníci upozornili, aby se cizího auta už nedotýkal, protože by mohlo dojít i k jeho poškození. Nechal si domluvit, ale jen na chvíli. Když se na místo vrátil, začal auto znovu hladit a navíc se o něj opíral.

Majitelce auta, která k němu mezitím přišla, moc do smíchu nebylo. „Už mi na tomto místě v minulosti někdo auto několikrát poničil,“ řekla. Když hlídka chtěla po muži občanku, byla napadena. „Hladič“ se snažil jednomu strážníkovi vytáhnout služební zbraň z pouzdra opasku.

Hmaty a chvaty sebeobrany byly na místě, výtržník skončil v poutech. Pro agresivního muže, který stále hovořil o svých bludech a vidinách odvezla záchranka do psychiatrické léčebny.

Čtěte také:

Sprosťák močil na kamennou těhulku, pak chtěl mlátit jinou ženu

Turista si dal dvacet na lavičce, dva muži ho okradli


Kongresový turismus pro rok 2018 podpořila Praha několika miliony korun

Dnes v 15:56

Rada hl. m. Prahy na dnešním zasedání podpořila 11 projektů v oblasti kongresového turismu v celkové výši 4 291 000 korun. Navržená podpora u 10 těchto projektů bude následně projednána na zasedání Zastupitelstva hl. m. Prahy. Mezi podpořené patří kongresy v různých oblastech medicíny, kongresy...

Další články
Nahoru