dnes
Středa - skorojasno
10°C
zítra
Čtvrtek - oblacno
14°C
pozítří
Pátek - skorojasno
17°C
Pražské krimi

Znečišťoval tramvaj tak neohleduplně, že si nakonec zadělal na větší problém, než se mohlo původně zdát

Na problém si zadělal mladík, který velmi neohleduplně v noční tramvaji konzumoval jídlo rychlého občerstvení. Pozornost na sebe upoutal tím, že nepořádek po sobě odmítal uklidit. Nakonec bylo zjištěno, že ačkoli byl pod vlivem alkoholu, nedovršil ještě osmnáctý rok věku.

Strážníci z hlídkového útvaru si v pátek kolem jedné hodiny ranní při kontrole noční tramvajové linky ve stanici Lazarská všimli v zadní části vozu mladíka. Ten konzumoval jídlo rychlého občerstvení tak, že dost razantně znečisťoval prostranství kolem sebe.

Upozornění strážníků nebral v potaz a nepořádek si po sobě uklidit nechtěl. Na výzvu ke  konzumaci jídla mimo tramvaj reagoval vyhozením jeho zbytku ven na chodník. Dle jeho chování působil dojmem pod vlivem alkoholu.

Mladík odmítal prokázat svou totožnost a vystoupit ze soupravy. Strážníci byli nuceni použít donucovací prostředky a  vyvedli ho pomocí odváděcí páky. Venku byl opětovně vyzván k předložení dokladu totožnosti. To se uskutečnilo až po upozornění, že v opačném případě bude předveden na  Policii ČR. Dle průkazu bylo zjištěno, že mladíkovi je sedmnáct let.

Vzhledem k jeho nezletilosti byla provedena orientační dechová zkouška, která prokázala přes 2 ‰ alkoholu. Jelikož na místo nebylo možné přivolat zákonného zástupce a jednalo se o osobu mladistvou, byla přivolána záchranná služba, která mladíka převezla na dětské detoxikační oddělení. Celá věc byla postoupena správním orgánům.


Mladíci posprejovali zeď hasičské stanice

Dnes v 10:37

Strážníci z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 7 zadrželi dvojici mladíků, kteří posprejovali zeď hasičské stanice. Případ pro podezření ze spáchání trestného činu dále šetří státní policisté.

Strážníci zadrželi mladíka, který se vloupal do auta

18. března 2019 ve 13:03

Po krátkém pronásledování se strážníkům z Prahy 10 podařilo dostihnout a zadržet mladíka podezřelého z vloupání do vozidla. Městskou policii na muže upozornil svědek, který muže sám pronásledoval.

S partnerkou se občas pohádá asi každý, ale jak své rozčílení řešil muž v centru Prahy, to hlava nebere…

15. března 2019 v 09:58

Na muže v černé bundě, který rozbil skleněnou výlohu knihkupectví, upozornil strážníky z hlídkového útvaru muž, který nastoupil ve středu do noční tramvaje na Národní třídě, ve které vykonávali dohled.  

Chápete, co si dovolila se svým ročním synem? Nebyl to hezký pohled a všemu navíc přihlížela tchýně..

14. března 2019 ve 12:38

Na tísňovou linku 156 se ve středu dopoledne obrátila vedoucí ubytovny v Praze 8 s tím, že v jejím zařízení je ubytovaná žena s malým dítětem, která je pod vlivem alkoholu a ona má strach, aby se něco nestalo.

Strážníci pomáhali mužům se sebevražednými sklony

13. března 2019 v 07:46

Během čtyř dnů řešili strážníci dva případy mužů, kteří se ocitli v těžké životní situaci. První se stal na Praze 5, druhý na území sedmé městské části.

Nezletilý hoch se v poledne opil

11. března 2019 v 11:42

Na skupinku chlapců, z nichž jeden vypadal jako opilý, upozornila o víkendu kolemjdoucí žena hlídku městské policie v Nemocniční ulici, Praha 9 hodinu po poledni. Dva třináctiletí a jeden čtrnáctiletý hoch strážníkům sdělili, že lahev alkoholu našli v okolí nádraží...

Podivný vzkaz týkající se vzpoury dětí vytvořil na podstavec pomníku sv. Václava opilý muž. Navíc měl v kapsách „arzenál“

8. března 2019 v 11:25

Bleskovou akci ve čtvrtek odpoledne předvedli strážníci z Prahy 1 při zadržení muže, který nápisem „české děti vzepřete se“ poničil podstavec pomníku sv. Václava v centru Prahy. 

„Vyčůranost“ na WC stála na počátku brutálního napadení v centru Prahy

8. března 2019 v 10:33

Strážníci z Prahy 1 zaznamenali dva případy agresivního napadení na Václavském náměstí. Jeden z mladíků napadl ostrahu obchodu a druhý zaměstnance prodejny rychlého občerstvení.

Další články
Nahoru