dnes
Pátek - snih
2°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
2°C
pozítří
Neděle - snih
1°C
Pražské krimi

Znečišťoval tramvaj tak neohleduplně, že si nakonec zadělal na větší problém, než se mohlo původně zdát

Na problém si zadělal mladík, který velmi neohleduplně v noční tramvaji konzumoval jídlo rychlého občerstvení. Pozornost na sebe upoutal tím, že nepořádek po sobě odmítal uklidit. Nakonec bylo zjištěno, že ačkoli byl pod vlivem alkoholu, nedovršil ještě osmnáctý rok věku.

Strážníci z hlídkového útvaru si v pátek kolem jedné hodiny ranní při kontrole noční tramvajové linky ve stanici Lazarská všimli v zadní části vozu mladíka. Ten konzumoval jídlo rychlého občerstvení tak, že dost razantně znečisťoval prostranství kolem sebe.

Upozornění strážníků nebral v potaz a nepořádek si po sobě uklidit nechtěl. Na výzvu ke  konzumaci jídla mimo tramvaj reagoval vyhozením jeho zbytku ven na chodník. Dle jeho chování působil dojmem pod vlivem alkoholu.

Mladík odmítal prokázat svou totožnost a vystoupit ze soupravy. Strážníci byli nuceni použít donucovací prostředky a  vyvedli ho pomocí odváděcí páky. Venku byl opětovně vyzván k předložení dokladu totožnosti. To se uskutečnilo až po upozornění, že v opačném případě bude předveden na  Policii ČR. Dle průkazu bylo zjištěno, že mladíkovi je sedmnáct let.

Vzhledem k jeho nezletilosti byla provedena orientační dechová zkouška, která prokázala přes 2 ‰ alkoholu. Jelikož na místo nebylo možné přivolat zákonného zástupce a jednalo se o osobu mladistvou, byla přivolána záchranná služba, která mladíka převezla na dětské detoxikační oddělení. Celá věc byla postoupena správním orgánům.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru