dnes
Čtvrtek - zatazeno
11°C
zítra
Pátek - polojasno
13°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
8°C
Znechucená nájemnice: Už hodinu tam stojí ňákej chlap a normálně se vonanuje
Muž odpočíval, kalhoty šly dolů. Ilustrační foto: archiv

Znechucená nájemnice: Už hodinu tam stojí ňákej chlap a normálně se vonanuje

Ve středu bylo přijato oznámení na linku tísňového volání městské policie, že se ve stráni proti ulici Pekařova v Praze 8 má nacházet muž, který zde už asi hodinu onanuje. „Tady co je Pekařova ulice, jak je stráň na konci, tam už hodinu stojí ňákej chlap a normálně se vonanuje,“ zavolala znechucená žena strážníkům. „Takže Pekařova, ve stráni onanující muž, posílám tam hlídku,“ odpověděl operátor.

Po příjezdu na uvedenou adresu se strážníkům přihlásila oznamovatelka a sdělila jim, že ve stráni proti domu, kde bydlí, se nachází asi čtyřicetiletý muž menší postavy, který zde už asi hodinu masturbuje.

Hlídka prohledala okolí a po chvíli našla muže, který ležel na zemi a měl částečně stažené kalhoty. V té době se již neuspokojoval. „Vzhledem k tomu, že se jednalo o veřejně přístupný prostor, vzniklo důvodné podezření ze spáchání trestného činu, strážníci ho vyzvali k prokázání totožnosti a podání vysvětlení," uvedla mluvčí strážníků Irena Seifertová.

„Jen odpočívám, víc k tomu nemám co dodat,“ řekl ležící sedmatřicetiletý muž. Hlídka městské policie ho následně předala přivolané hlídce Policie ČR.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru