dnes
Úterý - jasno
18°C
zítra
Středa - obcasny-dest
15°C
pozítří
Čtvrtek - oblacno
16°C
Známé tváře motivují videi nevoliče jít k volbám
Jan Hrušínský. Zdroj: youtube.com

Známé tváře motivují videi nevoliče jít k volbám

Kroužkujeme osobnosti. Do video projektu se zapojilo a stále zapojuje mnoho známých tváří – herci, hudebníci, novináři, ale také další významné osobnosti.

Projekt Kroužkujeme osobnosti chce namotivovat prvovoliče a nevoliče jít k volbám. Nepodporuje žádnou konkrétní stranu, ani konkrétního politika. Jedná se o vlastní iniciativu aktivistů, kterým není lhostejná budoucnost naší země.

Lidé, kteří se zapojili do projektu Kroužkujeme osobnosti si uvědomují, že se jedná o nejdůležitější volby v historii České republiky. Důkazem je také fakt, že se zapojuje mnoho lidí, kteří nikdy neměli s politikou nic společného, nikdy veřejně nepodpořili žádnou politickou stranu a uvědomují si nebezpečí, které nám, dle předvolebních průzkumů, hrozí.V tuto chvíli můžete na YouTube kanálu i Facebookové stránce Kroužkujeme osobnosti najít 13 videí, a to konkrétně od Martina C. Putny, Jana Tuny, Varhana Orchestroviče Bauera, Luďka Staňka, Ladislava Špačka, Jiřího Maryška, Václava Marhoula, Milana Caise, Oldřicha Navrátila, Jana Hrušínského, 

Další videa, například od Matěje Rupperta, Jindřicha Šídla, Janka Rubeše, Kryštofa Michala, Milana Šteindlera, Martina Písaříka a dalších, budou přidávány každý den až do voleb.

Facebook Kroužkujeme osobnosti

YouTube Kroužkujeme osobnosti


Poslanecký klub ODS si zvolil vedení

24. října 2017 v 15:41

Občanští demokraté dnes na prvním zasedání poslaneckého klubu v novém složení zvolili vedení.

Jak zastavit v metropoli úbytek voličů? Pražská TOP 09 musí rychle najít kandidáta na primátora

22. října 2017 v 11:04

Ačkoli voliči v Praze zachránili účinkování TOP 09 v Poslanecké sněmovně i na další čtyři roky, přesto má pražská buňka strany o čem přemýšlet. Od voleb v roce 2013 ztratila v metropoli desítky tisíc voličů. Příští rok se konají komunální volby a pravicová strana by v pražském zastupitelstvu...

U volebního štábu SPD proběhla demonstrace proti volebnímu úspěchu krajní pravice

22. října 2017 v 09:20

V sobotu 21. října krátce po vyhlášení výsledků voleb do Poslanecké sněmovny proběhla u volebního štábu čtvrté nejsilnější strany SPD – Tomio Okamura spontánní demonstrace.

Volby do Sněmovny se v Praze 10 uskuteční ve 109 okrscích. Informuje o nich aplikace

20. října 2017 v 11:14

Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR se konají dnes od 14 do 22 hodin a a zítra od 8 do 14 hodin. Na území Prahy 10  je vytvořeno celkem 109 volebních okrsků s čísly 10002 až 10109. 

Další články
Nahoru