dnes
Pondělí - zatazeno
5°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - skorojasno
3°C
Známá firma děsila ženy svou masturbací. Když dobývala kalhoty přepadené, dostala od ní pěstí
Napadené ženy čekají na příjezd policie. Foto: Policie ČR

Známá firma děsila ženy svou masturbací. Když dobývala kalhoty přepadené, dostala od ní pěstí

Neznámá žena vystoupila zadními dveřmi z noční tramvaje linky číslo 53 na zastávce Ládví na Střelničné ulici. Za ní však vystoupil i mladý muž, který ji následoval k tramvajovému ostrůvku a vzápětí ji uchopil zezadu za trup. Událost se stala v pondělí 17. března.

Na ženu poté začal sahat. Napadená se začala bránit a křičet o pomoc. Muž pak poodešel na protější zastávku a tam začal stejným způsobem napadat sedmadvacetiletou ženu. Ta ho taky odstrkovala a navíc mu vyhrožovala, že zavolá policii.

„Muž proto poodešel o pár metrů dále, kde si ovšem rozepnul poklopec, vytáhl své přirození a před ženou chvíli masturboval. Mezitím, co žena volala na tísňovou linku, muž odešel do nedalekého parku, kde zezadu velkou silou chytil za pas sedmatřicetiletou ženu, povalil ji na kolena a rozepínal ji opasek u kalhot,“ uvedla mluvčí pražské policie Jana Rösslerová.

Napadené se naštěstí podařilo mladíka setřást ze zad a navíc udeřit pěstí do obličeje. Když si začal násilník oblékat kalhoty a dal se při tom na útěk, policisty z pohotovostní motorizované jednotky už měl v patách. Hlídka ho pak po několika metrech pronásledování doběhla a zadržela.

„Pětadvacetiletý mladík skončil na služebně, kde ho vyslechli kriminalisté specializující se na mravnostní problematiku, a celý případ si nakonec převzali,“ pokračovala Rösslerová.

Čtěte také: Onanisté v Praze – zvrhlíci vyrazili do metra, vlaku, na lavičku a k dětskému hřišti 

Policisté v evidencích zjistili, že od roku 2004 byl už třikrát soudně trestaný za loupeže se sexuálním podtextem a řízení pod vlivem návykové látky. První skutek dokonce spáchal jako mladistvý a soud mu uložil ochranné sexuální léčení ústavní formou.

Hledá se důležitá svědkyně

Vyšetřovatel mladého muže obvinil ze spáchání trestného činu výtržnictví a znásilnění ve stadiu pokusu, za což mu hrozí až pětileté vězení. „Detektivové rovněž podali státnímu zástupci podnět k návrhu na uvalení vazby, který soudce Obvodního soudu pro Prahu 8 akceptoval a obviněný tak putoval do vazební věznice,“ dodala policejní mluvčí Rösslerová.

V souvislosti s těmito případy žádají detektivové nejenom další napadené ženy, aby kontaktovaly bezplatnou tísňovou linku 158 a útoky nahlásily, ale zejména se obrací na mladou ženu, která po napadení hovořila s další poškozenou. Neznámá mladá žena poté se starším mužem nasedla do vozidla taxislužby a odjela směrem do Holešovic, kde by měla bydlet.

Čtěte také: Zvrhlíci onanují na veřejnosti: strážníci zadrželi nahého muže na lavičce, jiného v metru

Samozřejmě kriminalisté uvítají informace i od muže, který s prozatím neznámou ženou odjel směrem do Holešovic a rovněž žádají i řidiče taxislužby, aby se policistům přihlásil a poskytl tak cenné informace k případu.

V souvislosti s těmito případy žádají detektivové nejenom další napadené ženy, aby kontaktovaly bezplatnou tísňovou linku 158 a útoky nahlásily, ale zejména se obrací na mladou ženu, která po napadení hovořila s další poškozenou. Neznámá mladá žena poté se starším mužem nasedla do vozidla taxislužby a odjela směrem do Holešovic, kde by měla bydlet. Samozřejmě kriminalisté uvítají informace i od muže, který s prozatím neznámou ženou odjel směrem do Holešovic, a rovněž žádají i řidiče taxislužby, aby se policistům přihlásil a poskytl tak cenné informace k případu.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru