Dnes Úterý - bourky 17°C
Zítra Středa - oblacno 22°C
Úterý 28. 5. 2024
Svátek má Vilém
Pražské drby
Co se v Praze povídá
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Byznys

Značka Puma otevřela rozšířený a redesignovaný obchod

Na konci září otevřela německá značka Puma nově rozšířenou a zmodernizovanou prodejnu v pražském outletovém centru Fashion Arena Prague Outlet. Ta má nyní velkorysých 337,25 m2 čisté obchodní plochy. Zákazníci tak mohou vybírat ze širší nabídky pánského, dámského i dětského sportovního a volnočasového oblečení a vybavení.

V Industriálně laděném interiéru prodejny Puma dominuje převážně černý kov. Přehledně situované subtilní konstrukce nechávají vyniknout barevným kolekcím oblečení, obuvi a vybavení. Přitom zjednodušují zákazníkovu orientaci v prostoru. Vše je doplněno lightboxy nadstandardních rozměrů, které zákazníkovi zprostředkovávají nejnovější informace o značce a výjimečných nabídkách v tomto obchodě.

„2022 je pro nás rokem změn a zásadních úprav prodejních ploch našich klíčových značek. Puma je jednou z nich a jsme velice rádi, že se rozhodla pro tak zásadní modernizaci prostor. Ostatně zákazníci nyní obchod Puma najdou na novém místě, protože rozšíření původního obchodu už nebylo možné. Nyní jej naleznou vedle obchodu LiuJo. Pevně věříme, že tyto změny pozitivně ocení nejen značka, ale především i sami zákazníci,“ přibližuje modernizaci Lenka Čapková, ředitelka outletového centra Fashion Arena Prague Outlet.
Autor: Alo

Na veletrh Expo Real míří opět ve společné expozici Praha, Ostrava i Moravskoslezský kraj

Včera v 11:55

Prestižní developerský veletrh Expo Real se uskuteční ve dnech 7. až 9. října 2024 v německém Mnichově. Prezentují se na něm desítky tisíc účastníků z více jak 70 zemí světa, což jej řadí mezi světově nejvýznamnější investiční veletrhy. Ostrava, Moravskoslezský kraj a Praha se této prestižní a...

PVK: Zákaznický portál bude přístupný jen přes webovou aplikaci

23. května 2024 v 08:44

Podpora mobilní aplikace Moje Voda bude ukončena k 31. květnu letošního roku. Z podrobné analýzy dat totiž vyplynulo, že mobilní aplikace Moje Voda se již téměř nevyužívá.

Praha 15 získala dotaci z Operačního programu Jan Amos Komenský

21. května 2024 v 07:13

Praha 15 získala dotaci z Operačního programu Jan Amos Komenský na realizaci projektu Místní akční plán rozvoje vzdělávání na území správního obvodu Praha 15 – MAP IV.

Nový cirkulární spot Sto•re v Holešovické tržnici představuje disrupci v nakupování

16. května 2024 ve 12:34

V nově otevřeném cirkulárním obchodě Sto•re je normální STOkrát REcyklovat. Podle jeho tří hlavních zakladatelek je přirozené nenakupovat pořád nové. Pražané tak mají možnost pořídit si kurátorovaný nábytek, opravenou elektroniku, nádobí, předměty běžné denní potřeby i zachráněné pokojové...

Další články
Nahoru