dnes
Neděle - obcasny-dest
6°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
5°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
11°C
Zmlátil přítelkyni, pak jí mrštil v metru na zeď a nakonec se za ní v amoku dobýval do kukaně
Žena zažívala doma i na veřejnosti peklo. Ilustrační foto: archiv

Zmlátil přítelkyni, pak jí mrštil v metru na zeď a nakonec se za ní v amoku dobýval do kukaně

Agresivního mladíka, který napadl svoji přítelkyni, zadrželi strážníci. Žena skončila v nemocnici, mladík s pouty na rukou na policejní služebně.

V pátek krátce před půlnocí přijali strážníci Hlídkového útvaru Městské policie Praha prostřednictvím radiové relace oznámení, že ve stanici metra Pražského povstání má docházet k fyzickému konfliktu mezi mužem a ženou.

Strážníci na místě uviděli mladíka, který se dobýval do prostoru dozorčí stanice a při tom sprostě nadával. Strážníci požádali muže o vysvětlení, ten jim však také začal sprostě nadávat a uvedl, že si to vyřídí sám. Když strážníci muže vyzvali k prokázání totožnosti, tak po nich hodil občanským průkazem.

V „kukani“ dozorčí stanice strážníci nalezli rozrušenou dívku, kterou mladík, dle svědectví pracovnice metra, surově napadl. Mladá žena se držela za hlavu a stěžovala si na bolesti.

Strážníkům pak řekla, že se pohádala se svým přítelem a ten ji hodil na zeď stanice, přičemž se silně uhodila do hlavy a zad. Žena se také strážníkům svěřila, že ji muž doma několikrát napadl, ale neměla z důvodu obavy o svůj život odvahu útoky nahlásit na policii.

Muž se mezitím stále domáhal vstupu do prostoru dozorčí stanice a dívce vyhrožoval, že ji zabije. Strážníci muže omezili pro podezření ze spáchání trestného činu na osobní svobodě. Protože byl agresivní a z místa události se pokusil odejít, hlídka mu přiložila služební pouta. Zraněnou ženu převezla záchranná služba k ošetření do jedné z pražských nemocnic. Celou věc dále šetří Policie ČR.

Čtěte také: V Praze přibývá případů domácího násilí, loňský rok byl rekordní 


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Další články
Nahoru