Dnes Čtvrtek - zatazeno 2°C
Zítra Pátek - skorojasno 3°C
Čtvrtek 9. 12. 2021
Svátek má Vratislav
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
Politika

Změny v zastupitelstvu Prahy 2, dva členové rezignovali

Členové zastupitelstva druhé městské části Ondřej Machů (ODS) a Otto Schwarz (Dvojka sobě) rezignovali na svůj mandát. Nahradili je Libor Zámečník(ODS) a Michal Tobrman (Dvojka sobě).

Včerejší jednání zastupitelstva proběhlo již bez zastupitelů Ondřeje Machů a Otto Schwarze. Písemné rezignace na mandát člena Zastupitelstva městské části Praha 2 byly starostce městské části Praha 2 Janě Černochové (ODS) doručeny v minulých týdnech.

Místo člena zastupitelstva městské části zaujal Libor Zámečník a Michal Tobrman, kterým Rada městské části vydala osvědčení o nastoupení do této funkce. Oba jmenovaní na pondělním jednání zastupitelstva složili slib zastupitele.


Autor: TZ, red

Praha 5 schválila pravidla pro rozpočtové provizorium

24. listopadu 2021 ve 22:27

Na svém úterním zasedání zastupitelé Prahy 5 rozhodli, že pokud nebude včas schválen rozpočet na příští rok, začne městská část automaticky hospodařit od ledna v provizoriu. Nebude ho tak už muset schvalovat.

Vedení Prahy dostalo od zastupitelů za úkol rozšířit síť adiktologických služeb

21. listopadu 2021 ve 23:33

Na svém listopadovém zasedání pražští zastupitelé projednali petici s názvem „Za bezpečnou a čistou Prahu 5“, adresovanou hlavnímu městu. Občané Smíchova žijící v blízkosti kontaktních center shromáždili stovky podpisů, jejich cílem je ulevit od pohybu enormního množství narkomanů v této...

Další články
Nahoru