dnes
Pondělí - zatazeno
6°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
5°C
pozítří
Středa - obcasny-dest
4°C
Pražská doprava

Změna trasy a zastávek pro linky číslo 12 a 17

Z důvodu opravy tramvajové trati v prostoru obratiště je od soboty 18. března, od zahájení denního provozu, do pátku 24. března do ukončení denního provozu mimo provoz obratiště Výstaviště Holešovice.

Linka číslo 12 nebude zajíždět ve směru od Sídliště Barrandov na konečné zastávce do prostoru obratiště, ale ze zastávky Výstaviště Holešovice pokračuje jako linka číslo 17 směr Sídliště Modřany.

Spoje linky číslo 17 ve směru od Modřan, které jsou ukončeny na Výstavišti Holešovice, nezajíždějí na konečné zastávce do prostoru obratiště, ale ze zastávky Výstaviště Holešovice pokračují jako linka číslo 12 ve směru Sídliště Barrandov.


V tunelu Mrázovka se budou čistit kamery

4. prosince 2018 v 11:20

Od soboty 8. prosince od 23 hodin do neděle 9. prosince do 5 hodin bude z důvodu čistění kamer tunel uzavřen.

Nové jednosměrky na Břevnově

4. prosince 2018 v 08:31

V Praze 6 aktuálně probíhá instalace dopravního značení k realizaci projektu zón placeného stání, jehož součástí je i nová úprava směrovosti komunikací v lokalitě Břevnov, konkrétně v oblasti ohraničené ulicemi Bělohorská, Tomanova a Liborova.

Od středy se uzavře ulice K Nedvězí

3. prosince 2018 ve 13:26

Ve středu 5. prosince začne Technická správa komunikací s opravou komunikace K Nedvězí v úseku Do Dolnic – Pánkova.  Práce jsou naplánovány do 21. prosince.

Údržba a kontrola technologie uzavřou Brusnický a Dejvický tunel

3. prosince 2018 v 09:55

Pravidelná údržba a kontrola technologie tunelů bude probíhat od 8. prosince od 23 hodin do 9. prosince do 5 hodin. Tunely budou v této době uzavřena a objížďka bude vedena ulicemi Patočkova, Milady Horákové.

Další články
Nahoru