dnes
Pátek - zatazeno
5°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
3°C
pozítří
Neděle - prehanky-snih
2°C
Pražský sport

Změna soupeře, místo SC Volyň Luck vyzve Dukla FC Stal Dněprodzeržynsk

Původně mělo A-mužstvo fotbalové Dukly nastoupit v rámci zahraniční přípravy v turecké Antalyi zítra proti SC Volyň Luck. Ukrajinský celek z finančních důvodů zrušil celé zimní soustředění v Turecku, a tak se Dukla rychle domluvila s jiným ukrajinským celkem, FC Stal Dněprodzeržynsk.

SC Volyň Luck se dostal do finančních problémů poté, co mu v pátek 22. ledna udělila disciplinární komise FIFA trest za neplacení mezd hráčům, kteří v klubu působili v letech 2009–2011. První utkání tak Dukla odehraje proti týmu FC Stal Dněprodzeržynsk.

Ukrajinský celek, který se v roce 2015 spojil s FK Metalurgem Doněck, hraje první ukrajinskou ligu, poté co Metalurg vyhlásil bankrot a Stal Dněprodzeržynsk převzal jeho místo v nejvyšší fotbalové soutěži na Ukrajině, ve které je na 9. místě tabulky se ziskem 16 bodů.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru