dnes
Sobota - zatazeno
8°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - skorojasno
4°C
Pražské krimi

Zmatená stařenka v zahrádkářské kolonii

Včera večer přijali strážníci z Prahy 12 oznámení, že v zahrádkářské kolonii, nedaleko ulice Pod Vinicí, se nachází zmatená stařenka.

Hlídka na místě kontaktovala volajícího, který jí sdělil, že si všiml staré paní, jak stojí za plotem v prudkém svahu a vypadá zmateně. Strážníci se stařenkou navázali komunikaci a snažili se zjistit, zda je zdravotně v pořádku. Po chvilce jim sama sdělila i své osobní údaje.

Prověřením databází bylo následně zjištěno, že je žena v databázi pohřešovaná a pátrá po ní Policie ČR. Hlídka na místo přivolala policisty a záchrannou službu. Prochladlou sedmasedmdesátiletou ženu strážníci přenesli na parkoviště ke služebnímu vozidlu, zabalili ji do termopřikrývky, dali ji napít a usadili do služebního vozidla. Ženu si poté převzali záchranáři a vnučka pohřešované.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru