dnes
Pátek - jasno
8°C
zítra
Sobota - jasno
8°C
pozítří
Neděle - jasno
5°C
Pražský sport

Žluté lázně žijí fotbalovým mistrovstvím

Areál Žluté lázně v Podolí žije fotbalovou horečkou. Návštěvníci lázní mohou sledovat denně na obrazovkách Mistrovství světa ve fotbale, které se koná v Rusku. Ve vybrané dny organizátoři připravili promítání na velkoplošné obrazovce nebo plátně. Žluté lázně nabízí i doprovodný program.

Fotbaloví nadšenci míří do areálu na sledování šampionátu na deseti obrazovkách v prostorách Tančírny a Modrého baru. Přijít mohou za každého počasí také do stanu za Tančírnou a fandit u plátna 3×2 metry a ve vybrané dny také u velké led obrazovky na travnaté louce o velikosti 4×2 metry. Fanoušky čeká ve Žlutých lázních také doprovodný program organizovaný společně s Fotbalovou asociací České republiky.
.
„Od čtvrtfinálových zápasů mohou návštěvníci tipovat výsledky zápasů. Vyzkouší si také FIFA18 na čtyřech herních konzolích. Od semifinále se mohou těšit na fotbalové klece a další atrakce. Aktuální informace vždy najdete na webu zlutelazne.cz a na našem facebookovém profilu,“ upřesňuje Hana Tietze, mluvčí areálu Žluté lázně.

Fotbalové finále
Fotbalová mánie vyvrcholí v neděli 15. července, kdy čeká fanoušky moderovaný program a den plný doprovodných akcí. Chybět nebude finálový turnaj ve hře FIFA na konzoli Playstation promítaný na velkoplošné obrazovce, poločasové rozhovory s účastníky tohoto turnaje, živě komentované utkání o bronz a finále v přímém přenosu.


Kluziště na Letné 2018 se letos otevře prvního prosince

Včera ve 13:02

Hlavní město pokračuje ve svém již tradičním projektu Kluziště Letná. Zahájení letošní bruslařské sezony se koná v sobotu 1. prosince a na děti čeká odpolední program na ledě.

Běžecká škola Prahy 8 pokračuje

12. listopadu 2018 v 15:28

Běžecká škola Prahy 8 pod názvem Běháme s osmičkou pokračuje až do 20. prosince a přesunula se na osvětlený atletický ovál u ZŠ Burešova na Ládví.

Florbalová Superliga na Podvinném Mlýně

12. listopadu 2018 v 11:00

Radnice deváté městské části zve na zápasy florbalového klubu AC Sparta Praha, který hraje nejvyšší ligu – Tipsport Superligu, pravidelně v hale na Podvinném Mlýně na Praze 9.

Vánoční Den jógy na Malostranském náměstí

10. listopadu 2018 v 18:14

V sobotu 8. prosince pořádá Yoga Movement ve spolupráci s učitelkou jógy Klárou Pokornou Xmas Yoga Day v Kaiserštejnském paláci. Akce je součástí jejich projektu Yoga & Special Places, tedy propojení jógy a zajímavých míst, často pro jógu netradičních. Během celého dne budou probíhat různé...

Sportovní řádění v Praze 13

7. listopadu 2018 v 06:08

Sportovní klub FitStation otevírá dětské lekce pro děti od 3 do 5 let. Sportovní řádění je každé pondělí od 16 hodin.

Na stadionu v Bronzové začne v sobotu 17. listopadu bruslařská sezona

5. listopadu 2018 ve 20:43

Na stadionu v Bronzové v Praze 13 se začíná bruslit v sobotu 17. listopadu v 9 hodin.

Kros přes jamky nejstaršího golfového klubu

31. října 2018 v 10:53

Krosovou tečku na zeleném pažitu napíše tradičně Kilpi Trail Running Cup tuto neděli 4. listopadu v Praze-Motole, na půdě nejstaršího golfového klubu v zemi. Po čase se na greeny, hned po závodě, vrací taktéž slavnostní vyhlášení celkového pořadí KTRC.

Mažoretky z Prahy 9 - Mistr Evropy 2018

29. října 2018 v 09:54

Mistrovství Evropy v mažoretkovém sportu proběhlo v polovině října v Chorvatské Poreči. Česká reprezentace měla přes 200 soutěžících z celé republiky.

Další články
Nahoru