Dnes Středa - jasno 29°C
Zítra Čtvrtek - jasno 31°C
Středa 16. 6. 2021
Svátek má Zbyněk
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Dětská Praha

Žluté lázně otvírají pivní zahrady a ruší vstupné do dětského koutku

Areál Žluté lázně v Podolí otvírá své brány veřejnosti. Návštěvníci mohou zavítat do nově upraveného prostoru s názvem Dvorce s pivními terasami a dětským koutkem s obřím pískovištěm, kde nezaplatí vstupné. Sportovní areál Žluté lázně bude fungovat odděleně. Ceny zůstanou stejné jako v loňském roce. Vstupné začnou návštěvníci platit až od 1. června.

Pivní zahrady, obří pískoviště i upravené beachvolejbalové kurty
Část areálu Žluté lázně je v tuto chvíli oddělená, vymezuje prostor pro pivní zahrady pod názvem Dvorce. Ty nabídnou až tisíc míst, kde mohou návštěvníci vybírat z nabídky kuřecích specialit z Kikiriki grilu i místního Street food pizza Napoletana. Osvěží se také v tradiční Tančírně. Prostor je navíc spojený s dětským koutkem, kde se v letošním roce nebude platit vstupné.

Jedinou změnou v místě pro nejmenší je prozatímní zrušení dětského brouzdaliště, které nahradí, vzhledem k vysokým nákladům na opravu obří pískoviště.

Vstupné do prostoru pláží a sportovišť Žlutých lázní zůstává stejné jako loni. Po 17. hodině je vstup zdarma, kdy oba prostory propojí tři vstupy. Beachvolejbalové kurty získaly nové sítě a provozovatelé je zasypali novým pískem. V provozu je oblíbený stolní tenis, půjčovna sportovních potřeb i náčiní pro vodní aktivity.


Praha 9: Letní sportování v Podvinném mlýně

Dnes v 11:52

Pětidenní příměstské kempy plné nových sportovních zážitků, zábavy a dalších aktivit pod vedením zkušených trenérů ze sportovních oddílů AC Sparta Praha pořádá od 12. července do 27. srpna městská část Praha 9 ve spolupráci s AC Sparta Praha.

Děti: Ztratily se pohádky

Včera v 19:19

V pohádkovém království na Proseku se ztratily všechny pohádky. Pohádkový král je velice smutný a žádá všechny děti, aby přišly do jeho království a pomohly mu ztracené pohádky nalézt. Za pomoc nabízí bohatou odměnu a svoji vděčnost.

Praha 15 zve na Stezku Světa zvířat

Včera ve 13:16

Během jara připravila radnice Prahy 15 v lesoparku skřítkovou stezku, která se setkala s velkým úspěchem u dětí i dospělých. Radnice se proto rozhodla připravit ještě jednu, tentokrát Stezku Světa zvířat.

Praha 13: DDM Stodůlky nabízí víc než dvě stě kroužků

14. června 2021 v 15:43

Na webových stránkách DDM Stodůlky si mohou zájemci prohlédnout nabídku kroužků, kurzů, klubů a tanečních formací pro nový školní rok 2021/2022. On-line zápisy potom odstartují dnes od 18 hodin.

Praha 13: Příměstské tábory pro děti zdarma

11. června 2021 v 11:29

Doučovací kempy usnadní dětem návrat do školy po distanční výuce. Program zahrnuje především objevování, bádání, pohyb a učení hrou.

Dětské trhy na Šesťáku

11. června 2021 v 10:36

Praha 6 zve zájemce na Dětské trhy v sobotu 12. června od 14 hodin.

Stezka Se skřítky za pokladem

3. června 2021 v 08:47

Radnice Patnáctky připravila novou tematickou stezku Se skřítky za pokladem, kterou si můžete projít do 14. června.

V Zoo Praha opět vyjede legendární dětská tramvaj

3. června 2021 v 08:13

V sobotu 5. června dopoledne se v Zoo Praha znovu rozjede dětská tramvajka. 

Další články
Nahoru