dnes
Čtvrtek - jasno
7°C
zítra
Pátek - snih-dest
3°C
pozítří
Sobota - snih
2°C
Zlodějům hotelového trezoru přišel strach recepční k smíchu
Zloději na recepci. Foto: Policie ČR

Zlodějům hotelového trezoru přišel strach recepční k smíchu

Pražští kriminalisté pátrají po třech pachatelích, kteří v sobotu 3. srpna v půl čtvrté ráno přepadli recepční v hotelu na Praze 6. Česky hovořící muži požádali v tomto hotelu na ulici Kladenská o pronajmutí pokoje a před uhrazením platby požadovali jeho prohlídku.

Recepční sdělili, že si chtějí pokoj nejdříve prohlédnout, a až poté se rozhodnou. Posléze bylo však okamžitě jasné, že se tímto způsobem pouze snažili vylákat zaměstnankyni mimo recepci. Na kamerových záznamech přímo z hotelu je vidět, že jeden z mužů po příchodu k recepci vytáhne dlouhý kuchyňský nůž, který si připraví do právé ruky.

„V okamžiku, kdy zaměstnankyně opustí prostor recepce, muž jí přiloží nůž k zádům a požaduje vydání všech peněz. Další dva spolupachatelé se dokonce v té chvíli, kdy ženě přiloží nůž k zádům, a ta vykřikne strachy, smějí,“ uvedla mluvčí pražské policie Eva Kropáčová .

Z hotelu si trojice pachatelů nakonec neodnesla jen kasír tašku, ale především velký trezor. Ten pachatelé naložili do přistaveného vozidla a z místa odjeli pryč. Celková škoda na odcizených penězích byla vyčíslena na několik desítek tisíc korun.

lupici-recepce1-nahled

Lupiči na recepci

Trojice mužů je na kamerových záznamech velmi dobře vidět. V případě, že někdo poznáte, o koho je jedná, či víte, kde se pohybuje, zavolejte na linku 158.

„Jakékoliv informace nám mohou pomoci k dopadení těchto nebezpečných pachatelů. V žádném případě se je však nikdy nesnažte sami zadržet, v tuto chvíli nelze vyloučit, že znovu zaútočí,“ zdůraznila Eva Kropáčová.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru