dnes
Středa - skorojasno
10°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
11°C
pozítří
Pátek - polojasno
13°C
Zlodějka pokousala seniora do ruky
Senior poznal na vlastní kůži ostrost chrupu zlodějky, kterou přistihl při pokusu o vloupání do bytu. Ilustrační foto: Julia Freeman-Woolpert / sxc.hu

Zlodějka pokousala seniora do ruky

Žena, která se v pátek ráno pokusila vloupat do žižkovského bytu, byla přistižena jedním z nájemníků bytového domu. Důchodce napadla a zle ho pokousala.

Když přijela hlídka městské policie, kterou mezi tím někdo zavolal, v posledním patře domu na Škroupově náměstí našla zraněného staršího muže.

Ten strážníkům sdělil, že vedle stojící žena se pokusila vloupat do jednoho z bytů, a když se ji pokusil zadržet, pokousala ho na ruce.

O nekalých úmyslech ženy obohatit se krádeží svědčil obsah její kabelky. Bylo v ní totiž tesařské kladivo a šroubovák, tedy věci, které se v kabelkách běžně nenosí.

Zatímco pokousaného muže odvezla záchranka na ošetření do nemocnice, agresivní zlodějku si odvezli policisté na výslech.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru