dnes
Pátek - zatazeno
5°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
3°C
pozítří
Neděle - prehanky-snih
3°C
Pražské krimi

Zlodějka opravdu netušila, jak se jí mobil dostal do kabelky

Včera večer prováděli strážníci z Hlídkového útvaru kontrolu ve stanici metra Můstek, na trase A. Nastoupili do prvního vozu soupravy, ta ale stála nezvykle dlouho a po chvíli se z reproduktorů v soupravě ozvala výzva řidiče metra, aby cestující opustili dveřní prostor.

Hlídka z vozu vystoupila a šla zkontrolovat, co se děje. Ve třetím voze zahlédli, jak několik osob drží dveře a gesty žádá hlídku o pomoc.

Ve vagónu stála žena, která k sobě tiskla kabelku. Kolem ní stály dvě mladé slečny cizí národnosti, držely ji v sevření a ukazovaly na kabelku. Jedna z nich strážníkům anglicky sdělila, že jí byl odcizen mobilní telefon. Jako pachatelku označila ženu s kabelkou. Ta se mladým dívkám z ničeho nic vysmekla a pokusila se o útěk.

Hlídka jí v tom zabránila. Pak všechny zúčastněné vyzvala, ať vystoupí, aby vlaková souprava mohla odjet. Při tom si strážníci všimli, že má žena v pootevřené kabelce skutečně mobilní telefon, který se snažila skrýt hlouběji dovnitř. Poškozená najednou chytila pachatelku za ruku, sáhla ji do kabelky a vytáhla z ní svůj mobilní telefon.

Pak strážníkům sdělila, že ji pachatelka odcizila mobil ze zadní kapsy kalhot. Tuto verzi potvrdila i svědkyně události. Žena pachatelka však strážníkům tvrdila, že vůbec netuší, jak se jí telefon do tašky dostal.  Pro podezření ze spáchání trestného činu hlídka ženu zadržela.

Následně bylo zjištěno, že pachatelka byla vedena v databázi hledaných a pohřešovaných osob.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru