dnes
Čtvrtek - skorojasno
11°C
zítra
Pátek - polojasno
13°C
pozítří
Sobota - zatazeno
9°C
Zloději si chtěli v kanceláři posvítit, fotopast si posvítila na ně. Sluší jim to, že?
Ruka šmátralka v akci. Poznáte dva zloděje? Foto: Policie ČR

Zloději si chtěli v kanceláři posvítit, fotopast si posvítila na ně. Sluší jim to, že?

Kriminalisté třetího policejního obvodu pátrají po dvou mužích, kteří se ve čtvrtek 16.ledna v půl třetí ráno vloupali do kancelářské budovy v ulici Kolbenova v Praze a odcizili věci v hodnotě několika tisíc.

Pachatelé však zřejmě netušili, že v kanceláři je nainstalovaná fotopast. V jednu chvíli si zřejmě potřebovali na kradené věci posvítit a v ten okamžik je systém vyfotografoval.

„V okolí pak kriminalisté zaznamenali několik vloupání podobného charakteru, a proto se nedá vyloučit, že je mají na svědomí právě tito dva muži,“ uvedla mluvčí pražské policie Hana Jeřábková.

Policie touto cestou žádá veřejnost o jakékoliv informace vedoucí k vypátrání pohybu, pobytu nebo totožnosti osob na fotografii. „V případě, že by muže někdo poznal, ať neprodleně kontaktuje bezplatnou tísňovou linku 158 nebo se obrátí na kteroukoliv služebnu Policie ČR,“ řekla policejní mluvčí Jeřábková.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru