dnes
Pondělí - snih-dest
6°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
10°C
pozítří
Středa - zatazeno
11°C
Pražské krimi

Zloděj kamery z nádraží dopaden

V pátek odpoledne bylo strážníkům z Prahy 6 telefonicky oznámeno, že se v Čínské ulici nachází muž, který před chvílí odcizil kameru na vlakovém nádraží. Kameru demontoval pákovými nůžkami, a to tak, že odstřihl přívodní kabel i s držákem kamery.

Oznamovatel celé události pachatele pronásledoval. Na místo byla vyslána hlídka strážníků. Jakmile muž spatřil strážníky, dal se na útěk. Odcizenou kameru nesl v batohu.

Ačkoli se před nimi snažil ukrýt ve výklenku jednoho z domů, neunikl. Když ho strážníci vyzvali k prokázání totožnosti a podání vysvětlení k celé události, snažil se je muž fyzicky napadnout. Proto museli strážníci použít hmaty a chvaty sebeobrany a následně přiložit i pouta. Vzhledem k důvodnému podezření ze spáchání trestného činu, byl muž předán Policii ČR.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru