dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - polojasno
5°C
pozítří
Pátek - prehanky-snih-dest
4°C
Pražské krimi

Zločin na autobusové točně: Omylem ho zavřel ve vozu a odskočil si na toaletu…,

Strážníci z Prahy 10 byli ve čtvrtek v poledne vysláni prověřit oznámení do ulice Jesenická, na autobusovou točnu, kde mělo dojít k odcizení peněženky řidiči autobusu. 

K hlídce se po příjezdu ihned přihlásil oznamovatel a sdělil jí, že když přijel na konečnou, zběžně prohlédl autobusu, uzamkl jej a odskočil si na toaletu. Při příchodu spatřil ve voze muže, pravděpodobně pasažéra, kterého tam omylem uzamkl.

Dále viděl, jak muž přistoupil ke kabině řidiče a sáhl do ní. Protože si myslel, že si chce otevřít dveře sám, okamžitě odemkl autobus a pustil ho ven. Následně si zkontroloval své osobní věci a zjistil, že mu chybí peněženka.

Proto přivolal muže zpět a zeptal se jej, zda o peněžence něco neví. Mladík mu odpověděl, že neví, ale hned mu z novin, které držel v podpaží, vypadla na zem peněženka. Řidič autobusu proto okamžitě přivolal na místo hlídku městské policie.

Ta mladého muže ztotožnila a při kontrole, zda není ozbrojen, u něj našla ještě platební kartu, která nebyla na jeho jméno. Devatenáctiletý mladík se posléze strážníkům přiznal, že je uživatelem drog a nemá finanční hotovost. Případ dále šetří Policie ČR.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru