dnes
Středa - jasno
4°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pátek - prehanky-snih-dest
4°C
Víkendové tipy

Zlatý den Zlaté Prahy na piazzettě Národního divadla

Kulturně-zábavní program se koná 3. října od 9:30 do 19 hodin na piazzettě Národního divadla, je vyvrcholením několikadenního mezinárodního televizního festivalu hudby a tance Zlatá Praha.

Na hlavním jevišti se představí jazzové koncerty, ukázky repertoáru tanečních konzervatoří a taneční katedry AMU, pantomimické vystoupení a workshop, ukázky dalších tanečních stylů (street dance, pole dance, salsa, argentinské tango) a „Baletní dílna“ Baletu Národního divadla.

Ve workshopovém prostoru budou mít návštěvníci možnost vyzkoušet si street dance, salsu, argentinské tango nebo contemporary latino.

Celodenní program bude ukončen otevřenou tančírnou a společným FLASHMOBEM a tečkou za tímto dnem bude akrobatické vystoupení, tzv. cyr wheel a Wall dance.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Další články
Nahoru