dnes
Čtvrtek - jasno
7°C
zítra
Pátek - snih-dest
5°C
pozítří
Sobota - snih
2°C
Zkuste si bosý běh na golfovém hřišti
Příznivci barefoot běhání se sejdou 18. května v areálu Golf Hostivař. Foto: archiv

Zkuste si bosý běh na golfovém hřišti

Je to zdravé, přirozené a v poslední době i čím dál populárnější. Řeč je o chůzi či běhu naboso. Všichni příznivci barefoot běhání, a nejen ti, se o tom mohou přesvědčit ve čtvrtek 18. května na ČSOB Hostivařském běhu, akci, na které jsou podmínky pro bosé běžce přímo perfektní. Také proto se zde i letos v rámci hlavního závodu bude konat neoficiální mistrovství ČR v běhu naboso. A pokud nedáte na své běžecké boty dopustit, nevadí, závodu se můžete zúčastnit také. Kdy jindy totiž dostanete možnost se proběhnout na hýčkané golfové trávě?

ČSOB Hostivařského běhu se může zúčastnit skutečně každý. Hlavní závod nabídne dvě různě dlouhé trasy, jednu pětikilometrovou a delší, která měří 10 km. Součástí těchto závodů bude i neoficiální mistrovství ČR v bosém běhu.

Pořadatelé myslí i na děti, pro ty je připraven běh „Okolo jezírka“. A komu běh nestačí, může ho v rámci Aquatlonu spojit i s plaváním.

Speciální soutěže:

Mistrovství ČR v běhu naboso na 5 a 10 km (v rámci hlavního běžeckého závodu)

Aquatlon (plavání 350 m + běh 2,5 km)

Na ČSOB Hostivařský běh se můžete registrovat na webových stránkách www.csobnazdravi.cz

Areál Golf Hostivař, čtvrtek 18. května.


Fisaf pořádá workshop Mentální trénink (nejen) pro trenéry

20. prosince 2017 v 10:05

Český svaz aerobiku a fitness Fisaf.cz pořádá 20. ledna 2018 unikátní celodenní workshop nazvaný Mentální trénink pro trenéry. Vede ho akreditovaný profesionální kouč pro osobní rozvoj a fitness, trenér David Huf, a je určen trenérům, instruktorům, ale také široké veřejnosti – zkrátka každému, kdo...

Nový kurz: Instruktor Děti na startu

19. prosince 2017 v 15:06

Valná většina českých dětí začíná s pohybovými aktivitami až v době školní docházky. Rodiče je pak často přihlásí na specializovaný sport. Ideální přitom je, aby se děti začaly hýbat co nejdříve, osvojily si všeobecné pohybové dovednosti a hlavně – aby měly z pohybu radost. K tomu všemu je vede...

Další články
Nahoru