Dnes Pátek - snih -1°C
Zítra Sobota - snih -1°C
Pátek 1. 12. 2023
Svátek má Iva
Vánoční nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz, do konce roku za zvýhodněné ceny.
Pražský životVíkend

Žižkovské pivobraní se vrací na Parukářku

10. 6. 2022 - 11. 6. 2022
Pivní festival se znovu vrací na scénu. Druhý červnový víkend, v pátek 10. a v sobotu 11. června, se opět stráně parku Parukářka na Praze 3 zaplní milovníky chmelového moku.

Devátý ročník Žižkovského pivobraní opět přinese širokou škálu druhů piv z minipivovarů a malých pivovarů z celé České republiky, a dokonce i z Polska.

K ochutnání budou různé druhy ležáků, světlých i tmavých speciálů, piva filtrovaná i nefiltrovaná či svrchně kvašená a další. Samozřejmostí jsou stánky s občerstvením, návštěvníci se mohou těšit například i na pivní zmrzlinu, belgické hranolky, burgery či pochutiny z grilu. Tradičně se uskuteční také oblíbené mistrovství Žižkova v otáčení pivních tácků, kde mohou ženy i muži vyzkoušet, jak šikovné ruce mají.

Pro děti je připravený bohatý doprovodný program od Nové Trojky, oblíbené malování na obličej, se soutěžemi a zábavnými úkoly se představí i jednotka sboru dobrovolných hasičů Praha – Žižkov, městská policie či Český červený kříž.

Během víkendu se vám na pódiu představí devět kapel, stand-up komik Dominik Heřman Lev a budete mít možnost slyšet, co vše se dá zahrát na lahve od piva. Festivalem vás bude provázet moderátor Petr Ticháček.


Autor: Alo

Plechárna na Černém Mostě chystá na příští rok novinky

Včera ve 21:17

V areálu volnočasového centra Plechárna na Černém Mostě se chystá několik novinek. Praha 14 o nich aktuálně informovala na svém webu.

Zoo Praha rozsvítí svůj vánoční strom na Veselovského louce

Včera ve 12:04

V neděli 3. prosince rozsvítí Zoo Praha svůj vánoční strom na Veselovského louce. Návštěvníci se mohou těšit na průvod, betlém, vánoční koledy v provedení dětského pěveckého sboru a také vzácné hosty – herce Ondřeje Vetchého a taneční pár z probíhající řady soutěže StarDance cukráře Josefa...

Den otevřených dveří na FEL ČVUT přiblíží studium robotů, multimédií, energetiky či informatiky

29. listopadu 2023 v 07:03

Možnostmi studia nejmodernějších technologií v energetice, elektrotechnice, elektronice, ale i informatice, kybernetice a multimédiích provede středoškoláky a středoškolačky čtveřice tras během Dne otevřených dveří Fakulty elektrotechnické ČVUT. Akce se uskuteční v pátek 1. prosince 2023. Program...

Praha 7 zve na rozsvícení vánočních stromů

28. listopadu 2023 v 07:37

Na přelomu listopadu a prosince Sedmička rozsvítí vánoční stromy na Strossmayerově a Ortenově náměstí. V neděli 3. prosince městská část zve zejména rodiny s dětmi na Výstaviště do Malé sportovní haly na adventní bruslení. 

PVK: Přehled plánovaných výluk vody na 49. týden

27. listopadu 2023 ve 12:20

Pražské vodovody a kanalizace zveřejnily plánované výluky v dodávkách pitné vody příští týden. Výluky jsou z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací.

Vánoční punč v Kyjích

27. listopadu 2023 v 11:17

Odpoledne plné sváteční atmosféry v neděli 10. prosince. Po pohádce Vánoční diamant, která začíná již v 15 hodin si v tématické dílničce můžete vyrobit vánoční dekorace a ozdobí perníčky.

Adventní setkání v Toulcově dvoře

27. listopadu 2023 v 08:36

V neděli 3. prosince se v Toulcově dvoře koná první z Adventních setkání na Patnáctce.

Další články
Nahoru