dnes
Sobota - zatazeno
4°C
zítra
Neděle - prehanky-snih
3°C
pozítří
Pondělí - snih
2°C
Žižkovské pivobraní: Na Parukářce se představí 35 minipivovarů, dorazí i Traband a Všichni svatí
Předpověď počasí vypadá slibně, v horkém počasí chlazené pivečko osvěží.

Žižkovské pivobraní: Na Parukářce se představí 35 minipivovarů, dorazí i Traband a Všichni svatí

Již tento pátek a sobotu poteče v parku Parukářka pivo proudem. Na čtvrtém ročníku Žižkovského pivobraní bude svůj sortiment prezentovat 35 minipivovarů. K dostání budou ležáky, portery, speciální piva bylinná, pšeničná, výčepní i kvasnicová.

Z minipivovarů a rodinných pivařství se představí například Slepý krtek, Pivovar Kocour, Minipivovar Kozlíček, Pivovar Modrava, Pivovar Starokladno, U Stočesů nebo Hostinský pivovar U Bizona.

Připraven je pestrý kulturní program. V pátek 5. června vystoupí kapela Traband se svým charismatickým crossoverem rocku, popu, country či rapu. Humorné vystoupení slibuje i skupina Kujooni s Ester Kočičkovou, která bude pivobraní opět moderovat, nebo divadelní vystoupení Stand up s Karlem Hynkem.

Na pivobraní bude úřadovat Kancelář Blaník

Sobota 6. června představí hiphopového eskamotéra Endru Beat Box, kapelu Všichni svatí, která svým poprockem vzpomene na hudební tuzemská 90. léta, opět proběhne komické vystoupení Stand up, tentokrát s Lukášem Pavláskem a Markem Danielem, hlavní tváří kultovní politické satiry Kancelář Blaník.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru