dnes
Pátek - snih
2°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
2°C
pozítří
Neděle - snih
1°C
Žižkovské pivobraní láká na nabídku 40 minipivovarů
Žižkovské pivobraní. Foto: archiv

Žižkovské pivobraní láká na nabídku 40 minipivovarů

Dnes a zítra se od 12 do 21 hodin konají na Parukářce v Praze 3 již tradiční pivní slavnosti, které každoročně navštíví tisíce návštěvníků. Žižkovské pivobraní nabídne opět ochutnávky jednotlivých piv čtyř desítek minipivovarů.

Pivobraní je koncipováno jako degustační festival malých pivovarů. Restaurační pivovary nebo rodinná pivařství představí přes 100 pivních specialit. K dostání budou piva všech různých kategorií: výčepní, ležáky, speciální, portery, speciální se sníženým obsahem alkoholu, bylinná, pšeničná, kvasnicová.

Během festivalu bude probíhat divácké hlasování o nejoblíbenější pivo a různé pivní soutěže. Na Žižkovské pivobraní si můžou zajít i rodiče s dětmi, k dispozici jim budou prolézačky, pískoviště, kuchyňka, skákací hrad, stolní fotbálky a jiné aktivity jako malování na obličej a další.

Na pódiu dnes vystoupí rockové kapely Loudky, I Love You Honey Bunny a countryfolkoví Travis O´Neill. Zítra zahrají kapely Nanosféra nebo No Distance Paradise. Vrcholem sobotního večera bude vystoupení Eddie Stoilow.

prehled-pivovaru


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru