dnes
Čtvrtek - zatazeno
5°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
3°C
Žižkov Food festival: Vaše chuťové pohárky rozdráždí žižkovské restaurace a prodejci
Žižkov Food festival se koná předposlední červencovou sobotu.

Žižkov Food festival: Vaše chuťové pohárky rozdráždí žižkovské restaurace a prodejci

Oblíbený trh s kvalitním jídlem i pitím Local Food Market představí ty nejlepší restaurace a prodejce ze Žižkova a Vinohrad v sobotu 25. července od 11 do 22 hodin u klubu Storm na Tachovském náměstí v třetí městské části.

Festival navazuje na světový trend, kde takzvaných „food trucks“ (pojízdné občerstvení) obsadí parkoviště před klubem a servíruje se jídlo kolemjdoucím návštěvníkům.

Vzhledem k omezenému počtu míst prochází každý prodejce pečlivým výběrem, na Local Food Market na Žižkově se tak dostanou jen ti nejlepší s nejkvalitnější nabídkou dobrot.

Kromě osvědčených restaurací jako je mexická Las Adelitas nebo Raclette u sýráku je připravena také speciální nabídka veganských specialit – zmrzlina od Puro – Pure vegan and raw food nebo dobroty od Veveraw. Dortík si pak můžete dát u Výtvarné cukrárny a zapít kvalitním vínem ze stánku Wine shop free glasses. Na své si přijdou i milovníci masa, hamburgery a hot dogy z kvalitního masa nabídnou Dirty dog streed food nebo Chefparade food truck.

Prodejců bude mnohem víc. Kromě jídla čeká na návštěvníky také bohatý doprovodný program. K jídlu například zahrají DJs James Wing ft., Nimand (Funky, Breaks) a saxofonista Mad Sax (Electro Swing).


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru