Dnes Středa - polojasno 28°C
Zítra Čtvrtek - oblacno 25°C
Středa 19. 6. 2024
Svátek má Leoš
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Životní styl, spousta úspěchů a práce snů? To je Mondieu!
Kavárna Mondieu na Maltézském náměstí.

Životní styl, spousta úspěchů a práce snů? To je Mondieu!

Slovenská síť kaváren Mondieu nedávno oslavila už desáté narozeniny! Pokud by někdo očekával, že po dekádě existence nastane čas na zasloužený odpočinek, zmýlil se. Opak je totiž pravdou.  

Mondieu expanduje ve velkém

Značka Mondieu touží přenést svůj koncept kaváren s nezapomenutelnou atmosférou domova, nejlepšími snídaněmi, výběrovou kávou a lahodnou čokoládou do celého věta!

mondieu-chodov

Mondieu na Chodově

Tento rok se otevřel již osmý provoz na Slovensku, brzy se otvírá třetí v Praze, čtvrtý v Dubaji a první dokonce i v americkém Los Angeles!

V plánu jsou i spolupráce v dalších evropských metropolích, ale i např. i celodenní restaurace na pláži. Mondieu se zkrátka snaží neustále přicházet s něčím novým.

Skvělá příležitost pro šikovné Čechy a Slováky

V Mondieu si váží lidského potenciálu a umí ho náležitě ocenit. A chtějí dát příležitost šikovným Čechům a Slovákům, se kterými mají jen tu nejlepší zkušenost. Vše zde stojí na nadšení k práci a rodinné atmosféře, kde si všichni pomáhají a podporují se. Mondieu nabízí práci snů, v které lze cestovat, poznávat svět, multikulturní prostředí a využívat jazyky. Aktuálně jim chybí třeba ředitel pro Evropu – člověk, který by perfektně znal gastro scénu a orientoval se v projektovém managementu jako ryba ve vodě. Nebo šéfbarista pro Evropu – dreamjob, kde byste spolupracovali na vývoji nových drinků. Ale i globální HR nebo brand ambasador, který chápe, jak fungují značky v kulturním kontextu.

A to stále není vše. Jaké jsou další úspěchy Mondieu v poslední době? 

Plastové věrnostní kartičky nahradili mezinárodní aplikací Mondieu. V Dubaji se podařilo pořídit vlastní pekárnu a nové kavárny se tvoří v součinnosti s nejlepšími světovými architekty.

mondieu V Mondieu totiž dbají na to, aby design kaváren byl vždy stejný, byť s respektem k odlišnostem dané kultury. Každé menu v kterékoli zemi také stojí na kvalitní kávě, čokoládě a typických pochoutkách, jako je acai bowl nebo cheesecake.

Mondieu je místo, kde čas prostě plyne jinak. Užijte si i vy příjemné chvíle se skvělou kávou nebo čokoládou, zdravými jídly a lahodnými dezerty. Více informací se dozvíte na stránkách www.mondieu.cz a na Instagramu Mondieu. Ohledně pracovních možností pak na e-mailu kariera@mondieu.sk.


Autor: TZ, red

Dny prevence v DBK se zaměřily na prevenci rakoviny prostaty

16. června 2024 ve 20:54

Ve středu a ve čtvrtek odpoledne se v OC DBK Budějovická konaly Dny prevence, které byly zaměřeny na prevenci rakoviny prostaty.

Praha 13 zve na Den zdraví na Slunečním náměstí

14. června 2024 v 07:07

Praha 13 zve na jednodenní festival zdraví a zdravého životního stylu – Den zdraví, který nabídne bohatý program partnerů akce, informace ze světa zdraví a prevence proti nemocem. Děti si mohou zasoutěžit o zajímavé ceny.

Praha 15: Setkání u kulatého stolu pro pečující osoby

8. června 2024 v 18:01

Pečujete o děti, mladistvé, dospělé osoby se zdravotním postižením (jakéhokoliv handicapu), partnery po úraze, akutních příhodách, dlouhodobě vážně nemocné, rodiče seniory, kteří vyžadují z důvodu svého zdravotního a psychického stavu pomoc druhé osoby?

Databáze ukáže, který praktik očkuje proti černému kašli

8. června 2024 v 07:53

Zájemci o očkování proti černému kašli už nebudou hledat, kde vakcínu dostanou. Díky nově spuštěné webové databázi snadno zjistí, kdo ze všeobecných praktických lékařů v jejich okolí proti nemoci aktuálně očkuje a jak se mohou objednat. Praktici totiž ve spolupráci s ministerstvem zdravotnictví...

Reuse den na Smíchově

7. června 2024 v 08:57

Před kostelem sv. Václava se koná Reuse den od 11 do 17 hodin.

Pádluj pomáhat se spolkem ALSA a Take up

4. června 2024 v 10:25

Už pošesté proběhne v pražském Podolí výjimečná akce spojující sport, zábavu a dobrou věc. Spolek ALSA, který se dlouhodobě věnuje pacientům s amyotrofickou laterální sklerózou (ALS) a jejich rodinám, pořádá v sobotu 15. června Prague City Swim: Plav a pádluj...

Andělské Pivobraní

1. června 2024 v 10:35

Setkání pěti spřátelených pražských pivovarů, kde se bude slavit láska k pivu, dobrému jídlu a skvělé zábavě.

Kožené pantofle, proč jsou tak oblíbené? Který model bude nejmódnější?

31. května 2024 v 06:49

Kožené pantofle se staly velmi oblíbeným doplňkem nejen na pláži, ale i ve městě. Pohodlí, elegance a univerzálnost jsou hlavními důvody, proč si je vybírá stále více lidí. Ale co konkrétně dělá kožené pantofle tak atraktivními a jaký model bude letos nejvíce trendy?

Další články
Nahoru