Dnes Úterý - zatazeno 4°C
Zítra Středa - oblacno 3°C
Úterý 25. 1. 2022
Svátek má Miloš
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
Zpravodajství

Život v kufříku

Děti odloučené od svých biologických rodin mohly zažít změnu rodiny, sociálních pracovníků, domova i okolí. Informace o své minulosti a rodině mohou získávat obtížně a jejich minulost může být ztracena a zapomenuta.

Pro takové děti se může stát citový a sociální vývoj přinejmenším obtížný, což může mít negativní vliv na vytváření jejich identity.

zivot-v-kufriku-nahled Nadační fond La Vida Loca se rozhodl tyto děti na jejich životní pouť vybavit kufříkem, který obsahuje co nejdetailnější a nejpestřejší informace a „suvenýry“ spojené právě s tímto okamžikem (fotografie, otisky ručiček, noviny ze dne narození apod.). 

 

 

 

V úterý 17. května od 13 hodin na Novorozeneckém oddělení nemocnice (pavilon U), nadační fond La Vida Loca slavnostně předá kufříky pro děti zástupcům tohoto oddělení.


Praha má Strategii pro přechod na cirkulární ekonomiku

19. ledna 2022 v 07:53

Rada hl. m. Prahy dnes schválila klíčovou strategii, která má za cíl v hlavním městě výrazně snížit spotřebu primárních surovin, produkci odpadů a emisí skleníkových plynů. Strategie cirkulární ekonomiky neboli oběhového hospodářství navazuje na Klimatický plán Prahy do roku 2030. Principy...

Další články
Nahoru