dnes
Čtvrtek - zatazeno
5°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
3°C
Zimák v Edenu bude hostit nulté kolo hokejové extraligy. Dorazí i Hašan, Fanánek a Dejdar
Zimní stadion v Edenu bude hostit nulté kolo hokejové extraligy. Foto: Jan Polák / Wikimedia Commons

Zimák v Edenu bude hostit nulté kolo hokejové extraligy. Dorazí i Hašan, Fanánek a Dejdar

Poprvé v historii české hokejové extraligy se odehraje její nulté kolo. Ve čtvrtek 10. září, tedy den před startem základní části nejvyšší hokejové soutěže v Česku, nabídne na zimním stadionu v Edenu rovnou tři zápasy. 

Fanoušky čeká pořádná podívaná, na led totiž vyjede mužstvo HC Stará Kovárna se členy kapely Tři sestry posíleno o hvězdy české hokejové extraligy Františka Kaberleho, Libora Procházku, Petra Tenkráta a další. Soupeřem mu bude mužstvo Olymp v čele s Dominikem Haškem,  Martinem Dejdarem a Alešem Valentou a tým Radegastu, oficiálního piva extraligy. Ten je složený z výherců letní hokejové soutěže konané během koncertů Tři Sestry Radegast tour.

Do Edenu dorazí v kompletním složení kapela Tři sestry. Někteří její členové zasáhnou i do zápasů v dresu HC Stará Kovárna. Dění na ledě bude bedlivě sledovat frontman kapely Tři sestry Lou Fanánek. Právě on totiž vybere bojovníka dne. Hráč, který prokáže nejvíce odvahy, odolnosti a obětování pro tým, získá za odměnu 100 piv Radegast.

martin-dejdar-nahled

V týmu Olympu nastoupí herec Martin Dejdar

V týmu Olympu uvidí fanoušci hokejové legendy. Kromě Dominika Haška i Pavla Richtera, Davida Volka, Josefa Řezníčka a další. „Jsem rád, že má extraliga další originální zážitek pro fanoušky. Třeba jsme založili novou tradici nultých kol. Každopádně zvu všechny fanoušky, bude to stát za to,“ řekl ředitel extraligy Josef Řezníček.

Brány zimního stadionu v Edenu se otevřou v 17 hodin. První zápas začne o hodinu později. V rámci programu bude připravena autogramiáda hvězd, rozhovory s hráči i soutěže o pivo. Vstupné je 30 korun a každý obdrží ke vstupence poukázku na čepované pivo Radegast. 
  

Program 0. kola extraligy (první zápas od 18 hodin) 

Olymp-HC Stará Kovárna

Radegast-HC Stará Kovárna

Olymp-Radegast

Tým HC Stará Kovárna

Členové kapely Tři sestry (hrát bude část kapely)

František Kaberle

Petr Tenkrát

Libor Procházka

Jiří Kuchler

Milan Vobořil

Olymp

Dominik Hašek

David Volek

Aleš Valenta

Martin Dejdar

Pavel Richter

Miloš Knor

Josef Řezníček

Jiří Hölzel

Marek Černošek


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru