dnes
Středa - zatazeno
32°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
34°C
pozítří
Pátek - prehanky-dest
29°C
Zpravodajství

Žijeme v záplavovém území. Beseda o povodních

Besedu pořádá nezisková společnost Člověk v tísni 11. ledna od 17 hodin v prostorách Klubové scény Milana Peroutky v domě „U Koruny“, náměstí Osvoboditelů 44/15, Praha-Radotín.

Organizace Člověk v tísni, o.p.s., která se mimo jiné podílela na odstraňování následků povodně v roce 2013 i na území Prahy 16, zahájila sérii povodňových školení již v loňském roce.

Cílem projektu je zvýšit v obcích, které se nacházejí záplavových územích, povědomí o rizicích povodní a jejich zvládání. Humanitární organizace, která pomáhala při povodních v ČR i zahraničí, si uvědomuje důležitost prevence a vědomostí, které mohou pomoci snížit škody během povodní.

Tyto znalosti byly využity při tvorbě brožury „Žijeme v záplavovém území“, jenž komplexně zpracovává téma povodní a na jejímž vzniku se podílela řada odborníků. Publikace bude distribuována během besedy.

 


Pozor na první příznaky, počátek těchto problémů totiž není až ve stáří, jak si mnozí doposud mysleli

20. srpna 2018 v 18:31

Sluch patří k nejdůležitějším lidským smyslům. Postupem věku však náš sluch slábne, a je proto důležité umět poznat první příznaky zhoršování sluchu a následně i správně o sluch „pečovat“.

Další články
Nahoru