Dnes Čtvrtek - jasno 18°C
Zítra Pátek - obcasny-dest 20°C
Čtvrtek 13. 6. 2024
Svátek má Antonín
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Žhavé dekorační trendy pro vaše domovy odhalí veletrh FOR DECOR & HOME
Foto: fordecor.cz

Žhavé dekorační trendy pro vaše domovy odhalí veletrh FOR DECOR & HOME

Chcete si vyšperkovat domov v souladu s nejžhavějšími dekoračními trendy pro letošní jarní a letní sezonu? Pak si nenechte ujít oblíbený veletrh dekorací, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží FOR DECOR & HOME. Svěží akce plná novinek a inspirace se koná 19. až 21. ledna 2023 v letňanském areálu PVA EXPO PRAHA.

Veletrh FOR DECOR & HOME je tradiční nejvýznamnější kontraktační akcí pro obchodníky a nejinak tomu bude také letos v lednu. Dekorace, bytové a kuchyňské doplňky a dárkové zboží pro jaro, velikonoční svátky, léto a zčásti také již pro Vánoce 2023 se představí na ploše téměř 4000 čtverečních metrů od více než padesátky výrobců a dovozců z pěti zemí. Na velkoplošných expozicích se představí významné velkoobchody, exkluzivní importéři a výrobci, rodinné manufaktury, ateliéry a také řemeslné dílny. S novinkami a trendy pro rok 2023 se budou moci seznámit také zájemci z řad široké veřejnosti, pro které je kontraktační veletrh rovněž přístupný. Odnesou si nejen inspiraci, jak zvelebit své domovy podle nejnovější módy, ale u mnoha stánků bude možné vystavené zboží také nakoupit, například dárky nebo drobné dekorace. Jaké zajímavosti letos jarní ročník veletrhu FOR DECOR & HOME přinese?

Záplava živých květin
Přední dovozce živých květin Klia Praha, který je pravidelným účastníkem zářijových ročníků veletrhu, se poprvé představí se svým portfoliem pro jarní a letní sezónu. Zatím svou největší expozici dekorací včetně velkých zahradních prvků vybuduje v Letňanech slovenská společnost Simons Trade. V Hale 2, kde se celá událost koná, jí bude patřit výstavní plocha 220 čtverečních metrů.

Zahraniční tvorba
Atraktivním osvěžením bude poprvé v historii akce oficiální zastoupení indické tvorby. Pohled do světa exotických dekorací a dárkového zboží návštěvníkům zprostředkuje Velvyslanectví indické republiky v Praze. Nabídku ze zahraničí zpestří i další společnosti, například Pčelarstvo Daruvar z Chorvatska nabídne půvabné dárkové zboží se včelími produkty a z Polska poprvé zavítá na veletrh výrobce bytového textilu Spodiglyinitky.pl.

Originální Česká louka
Svou výstavní premiéru v Letňanech bude mít také nový český výrobce skleněných ozdob Koulier z Oflendy, který nás seznámí s krásami tradičně foukaných ozdob s využitím jarních a letních květinových motivů. Tato originální kolekce nese název Česká louka. Zastoupeno bude i oblíbené dárkové zboží od renomovaných značek nebo přímo z ateliérů. Floristika, keramika, Velikonoce, léto, zahradní dekorace, dárky na Svatého Valentýna nebo MDŽ, to vše jsou přívlastky pro tuto specializovanou akci s puncem kvality a nádhery.

Více o veletrhu najdete na www.fordecor.cz.


Autor: Cen

Praha 15: Setkání u kulatého stolu pro pečující osoby

8. června 2024 v 18:01

Pečujete o děti, mladistvé, dospělé osoby se zdravotním postižením (jakéhokoliv handicapu), partnery po úraze, akutních příhodách, dlouhodobě vážně nemocné, rodiče seniory, kteří vyžadují z důvodu svého zdravotního a psychického stavu pomoc druhé osoby?

Databáze ukáže, který praktik očkuje proti černému kašli

8. června 2024 v 07:53

Zájemci o očkování proti černému kašli už nebudou hledat, kde vakcínu dostanou. Díky nově spuštěné webové databázi snadno zjistí, kdo ze všeobecných praktických lékařů v jejich okolí proti nemoci aktuálně očkuje a jak se mohou objednat. Praktici totiž ve spolupráci s ministerstvem zdravotnictví...

Reuse den na Smíchově

7. června 2024 v 08:57

Před kostelem sv. Václava se koná Reuse den od 11 do 17 hodin.

Pádluj pomáhat se spolkem ALSA a Take up

4. června 2024 v 10:25

Už pošesté proběhne v pražském Podolí výjimečná akce spojující sport, zábavu a dobrou věc. Spolek ALSA, který se dlouhodobě věnuje pacientům s amyotrofickou laterální sklerózou (ALS) a jejich rodinám, pořádá v sobotu 15. června Prague City Swim: Plav a pádluj...

Andělské Pivobraní

1. června 2024 v 10:35

Setkání pěti spřátelených pražských pivovarů, kde se bude slavit láska k pivu, dobrému jídlu a skvělé zábavě.

Kožené pantofle, proč jsou tak oblíbené? Který model bude nejmódnější?

31. května 2024 v 06:49

Kožené pantofle se staly velmi oblíbeným doplňkem nejen na pláži, ale i ve městě. Pohodlí, elegance a univerzálnost jsou hlavními důvody, proč si je vybírá stále více lidí. Ale co konkrétně dělá kožené pantofle tak atraktivními a jaký model bude letos nejvíce trendy?

Další články
Nahoru