dnes
Čtvrtek - zatazeno
6°C
zítra
Pátek - prehanky-snih-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
4°C
Zfetovaný řidič převážel deset deka marihuany
V batohu spolujezdkyně se našlo 95 gramů marihuany. Foto: Policie ČR

Zfetovaný řidič převážel deset deka marihuany

Při běžné silniční kontrole po nedělní půlnoci zastavili policisté na ulici Ruská v Praze 10 osobní auto. Po pár okamžicích bylo jasné, že řidič je „mimo“. Navíc jeho vůz vydával silný zápach konopí.

Řidič svým jednáním vzbudil okamžité podezření, že je pod vlivem omamné nebo psychotropní látky.

Na místě provedený test potrdil a detekoval v jeho těle amfetamin. Osmadvacetiletý řidič v rauši ani nezapíral a přiznal se, že je občasným konzumentem pervitinu.

zfetovanyridic-nahled Při kontrole ucítili policisté silný zápach konopí. V autě následně našli batoh s obsahem 95 gramů marihuany. Batoh je můj, přiznala se jednadvacetiletá spolujezdkyně zfetovaného řidiče. 

Na služebně si vyslechla obvinění z trestného činu přechovávání omamné a psychotropní látky, a řidič obvinění za trestný čin ohrožení pod vlivem návykové látky.

„V obou případech za toto jednání hrozí v případě odsouzení trest odnětí svobody až na jeden rok,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru