Dnes Středa - mlha 1°C
Zítra Čtvrtek - oblacno 2°C
Středa 6. 12. 2023
Svátek má Mikuláš
Vánoční nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz, do konce roku za zvýhodněné ceny.
Pražské krimi

Ženu v Holešovicích smetla dodávka, šla na červenou

Ve čtvrtek ráno vyjížděli policisté z pohotovostní motorizované jednotky do Holešovic, kde se střetla dodávka s chodkyní.

Po příjezdu policistů žena seděla na obrubníku a byla viditelně zraněná. U zraněné se nacházeli tři muži, kteří jí kryli mikinou krvácející ránu na hlavě. Policisté ženě zkontrolovali životní funkce, kdy jim uvedla, že ztrácí vědomí.

Třiatřicetiletá žena byla předána záchranářům a převezena do nemocnice.

Celým případem se začali zabývat dopravní policisté, kteří zjistili, že řidiči přes přechod pro chodce nečekaně vběhla chodkyně, která nerespektovala červený signál „stůj“. Řidič nestačil a ani nemohl reagovat.


Autor: Alo

Bydlení i elektřinu měli zadarmo

7. listopadu 2023 ve 14:30

Sedm osob neoprávněně užívalo opuštěný dům v Praze 12, teplo a světlo si zajistili načerno. Podezření na trestný čin strážníci předali státním kolegům. O případu informovala mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.  

Sprejer při zadržení tvrdil, že je malíř a lakýrník

20. října 2023 v 10:42

Šestadvacetiletého sprejera usvědčil svědek i záznamy z městských kamer. Strážníkům se snažil namluvit, že ruce má špinavé kvůli svému povolání, protože je malíř a lakýrník. Informovala o tom mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

Další články
Nahoru