Dnes Úterý - oblacno 14°C
Zítra Středa - oblacno 17°C
Úterý 21. 3. 2023
Svátek má Radek
Zpravodajství
Novinky z hlavního města
Pražské krimi

Ženu v Holešovicích smetla dodávka, šla na červenou

Ve čtvrtek ráno vyjížděli policisté z pohotovostní motorizované jednotky do Holešovic, kde se střetla dodávka s chodkyní.

Po příjezdu policistů žena seděla na obrubníku a byla viditelně zraněná. U zraněné se nacházeli tři muži, kteří jí kryli mikinou krvácející ránu na hlavě. Policisté ženě zkontrolovali životní funkce, kdy jim uvedla, že ztrácí vědomí.

Třiatřicetiletá žena byla předána záchranářům a převezena do nemocnice.

Celým případem se začali zabývat dopravní policisté, kteří zjistili, že řidiči přes přechod pro chodce nečekaně vběhla chodkyně, která nerespektovala červený signál „stůj“. Řidič nestačil a ani nemohl reagovat.


Autor: Alo

Požár vybavení bytu v přízemí obytného domu

3. března 2023 v 08:26

V ulici Jana Přibíka v Praze 9 zasahovali ve čtvrtek 2. března krátce po 19 hodině hasiči z několika jednotek u požáru vybavení bytu v přízemí obytného domu.

Parkovali na místech vyhrazených pro invalidy

2. března 2023 v 08:44

Během února strážníci z centra Prahy odhalili 7 řidičů, kteří neoprávněně využívali parkovací karty pro osoby tělesně postižené. Průkazy byly řidičům odebrány, v jednom případě vzniklo podezření na falzifikát, proto si případ převzala státní policie. V několika případech řidiči využívali průkaz po...

Jeden se zákazem, druhý pod vlivem

28. února 2023 v 16:37

V ulici Na Botiči si projíždějící autohlídka strážníků všimla vozidla vyjíždějícího z pěší zóny. O jeho řidiči strážníci věděli, že má vysloven zákaz řízení. Argument, že jel jenom kousek, mu nepomohl. Navíc nadýchal téměř půl promile.

Dlouhou chvíli si vyplnili ničením zastávky

28. února 2023 v 08:05

Trojice mladíků ve věku 14 a 15 let si zkrátila v sobotu před půlnocí čekání na noční spoj ničením informační tabule na zastávce MHD v Hlubočepské ulici. Vandalství nenechalo chladným svědka, který přivolal strážníky.

Další články
Nahoru