Dnes Sobota - zatazeno 19°C
Zítra Neděle - oblacno 16°C
Sobota 13. 7. 2024
Svátek má Markéta
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Ženu pronásledoval onanista, znovu na něj narazila u popelnic
Muž si na ženu počkal u popelnic. Foto: Karel Netolický

Ženu pronásledoval onanista, znovu na něj narazila u popelnic

Ve čtvrtek 3. srpna oznámila na linku tísňového volání osmadvacetiletá žena, že večer při odchodu z posilovny v Řepích kolem ní procházel muž, který měl ruku v kalhotách, díval se na ní a onanoval. Informovala o tom mluvčí pražské policie Eva Kropáčová.

„V okamžiku, kdy se dvojice míjela, muž ruku z kalhot vyndal a posléze po pár krocích opět ve svém jednání pokračoval. Jelikož se žena bála, v průběhu cesty volala svému známému a vyprávěla mu, co se jí stalo. V okamžiku, když poškozená přicházela do ulice Mrkvičkova, opět zahlédla stejného muže,“ popsala mluvčí.

Muž podle výpovědi ženy stál poblíž popelnic, měl kalhoty stažené pod kolena, masturboval a ukazoval na poškozenou, ať jde k němu. Nyní již žena neváhala a zavolala na linku tísňového volání. Jelikož již byla poblíž svého kamaráda, doběhla se k němu schovat.

Přivolaná policejní hlídka bohužel již muže na místě ani v jeho okolí nenalezla a pátrá po něm. „V případě, že se ho podaří vypátrat, za trestný čin výtržnictví mu hrozí trest odnětí svobody v délce až dvou let,“ dodala Kropáčová.


Autor: Karel Netolický

Honička s motorkářem skončila v tunelu Mrázovka nehodou

17. června 2024 ve 23:24

Nehodou šestadvacetiletého cizince na motorce v pondělí skončilo jeho pronásledování v hlavním městě, kde ujížděl před policií. V tunelu Mrázovka, který je součástí Městského okruhu, narazil do jednoho ze služebních aut. Nezranil se, poškodil však vozidlo. Lustrací se ukázalo, že neměl platné...

Na Andělu byl na lavičce pobodaný muž

17. června 2024 ve 23:12

V sousedství tramvajové zastávky Anděl v Nádražní ulici byl v pondělí po šestnácté hodině záchranáři ošetřován pobodaný muž, kterého v hádce zranil jiný muž, který se s ním pohádal. Zranění nebylo vážné. Podezřelý z útoku byl během pár minut zadržen. Frekventovaná lokalita na Andělu má už dlouho...

Další články
Nahoru