Dnes Středa - polojasno 11°C
Zítra Čtvrtek - polojasno 10°C
Středa 4. 10. 2023
Svátek má František
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Ženu pronásledoval onanista, znovu na něj narazila u popelnic
Muž si na ženu počkal u popelnic. Foto: Karel Netolický

Ženu pronásledoval onanista, znovu na něj narazila u popelnic

Ve čtvrtek 3. srpna oznámila na linku tísňového volání osmadvacetiletá žena, že večer při odchodu z posilovny v Řepích kolem ní procházel muž, který měl ruku v kalhotách, díval se na ní a onanoval. Informovala o tom mluvčí pražské policie Eva Kropáčová.

„V okamžiku, kdy se dvojice míjela, muž ruku z kalhot vyndal a posléze po pár krocích opět ve svém jednání pokračoval. Jelikož se žena bála, v průběhu cesty volala svému známému a vyprávěla mu, co se jí stalo. V okamžiku, když poškozená přicházela do ulice Mrkvičkova, opět zahlédla stejného muže,“ popsala mluvčí.

Muž podle výpovědi ženy stál poblíž popelnic, měl kalhoty stažené pod kolena, masturboval a ukazoval na poškozenou, ať jde k němu. Nyní již žena neváhala a zavolala na linku tísňového volání. Jelikož již byla poblíž svého kamaráda, doběhla se k němu schovat.

Přivolaná policejní hlídka bohužel již muže na místě ani v jeho okolí nenalezla a pátrá po něm. „V případě, že se ho podaří vypátrat, za trestný čin výtržnictví mu hrozí trest odnětí svobody v délce až dvou let,“ dodala Kropáčová.


Autor: Karel Netolický

Díky brusce se dostali do kontejneru na použitý textil

23. září 2023 v 09:20

Dvojice s bruskou u kontejneru na textil neušla ve středu 20. září po třetí hodině ranní pozornosti obyvatelky z Libeřské ulice v Praze 12. Přivolaní strážníci muže a ženu vyslechli a přivolali státní kolegy. Informovala o tom mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena...

Na Ostrově Štvanice zemřel před hudebním klubem muž

10. září 2023 ve 21:44

Před klubem na Ostrově Štvanice u Hlávkova mostu zemřel po fyzickém napadení muž. Podle informací pražské policie, která případ vyšetřuje, úmrtí podle policistů nepředcházela potyčka vícero osob. Zároveň nesdělili, před jakým klubem k napadení došlo. V prostorách, které v minulosti byly součástí...

Další články
Nahoru