dnes
Úterý - obcasny-dest
8°C
zítra
Středa - zatazeno
11°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
11°C
Pražské krimi

Žena své noční cesty na toalety hodně litovala, hlavně ráno

Ve středu dopoledne našel v restauraci v ulici Janáčkovo nábřeží v Praze 5 zaměstnanec v uzamčeném prostoru dva lidi, kteří tvrdili, že byly na toaletách zamčeny od úterního večera.

„V úterý jsme v noci přišli do restaurace a následně na toaletu,“ vysvětlili. Bylo to těsně před zavíračkou, takže si dvojice personál podniku nevšiml a na záchodech ji zamkl.

Přivolaný majitel restaurace nezjistil, že by mu tito noční hosté způsobili nějakou škodu. Strážníci však následnou lustrací zjistili, že žena je osobou hledanou Policií ČR.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru