dnes
Pondělí - prehanky-snih-dest
6°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
9°C
pozítří
Středa - zatazeno
11°C
Pražský život

Žena se snažila čepicí zastavit tramvaj a děsila okolí zvířecími zvuky. Kam až zašel její striptýz?!

V pátek večer si strážníci ze třetího pražského obvodu v rámci běžné hlídkové činnosti všimli u křižovatky ulic Hradecká x Vinohradská v tramvajovém kolejišti ženy, která se zde máváním bílou čepicí snažila zastavit tramvaj.

Pak odešla a ve chvíli, kdy se tramvaj začala zase rozjíždět, opět do kolejiště vstoupila a přiměla tramvaj zastavit. Žena za stálého mávání rukama a čepicí šla před tramvají v kolejišti a až v zastávce Flora se posadila do zastřešeného prostoru zastávky.

Hlídka zde ženu vyzvala k prokázání totožnosti. Ta na výzvu vůbec nereagovala, pouze prstem ukazovala různými směry kolem sebe a vydávala zvuky připomínající zvíře. Protože žena na opakovanou výzvu stále nereagovala, hlídka se pokusila výzvu zopakovat v anglickém a německém jazyce.

Ani na tento pokus strážníků dotyčná nereagovala a stále pokračovala ve „své činnosti“. Strážníci na místo zavolali záchrannou službu. Žena občas řekla nějaké slovo v českém jazyce a dále mávala rukama kolem sebe. Z ničeho nic se na tramvajové zastávce plné lidí, začala svlékat.


Další články
Nahoru