dnes
Sobota - oblacno
3°C
zítra
Neděle - zatazeno
3°C
pozítří
Pondělí - snih
1°C
Žena přeprala chlípníka, který použil při útěku psa jako zbraň
Ilustrační foto: Michal Zacharzewski / sxc.hu

Žena přeprala chlípníka, který použil při útěku psa jako zbraň

Série „odvážných činů“, které jsou hodny skutečného muže, se včera odpoledne dopustil útočník v Hloubětíně. Napadl ženu, a když ho později chytili strážníci, vyslal na ně svého psa. Sám začal utíkat pryč.

Včera v půl šesté odpoledne přijala hlídka strážníků Městské policie Praha 14 oznámení, že v hloubětínské ulici V Chaloupkách neznámý muž přepadl ženu. Snažil se ji povalit na zem, žena se však útočníkovi ubránila a z místa utekla.

Přivolaným strážníkům následně udala popis muže s tím, že měl velkého psa. „Muže se po několika minutách podařilo najít v lesíku, podél kterého ulice vede a kde mělo k napadení dojít,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Jana Přikrylová.

Podezřelý měl u sebe velkého psa, a když ho strážníci vyzvali k prokázání totožnosti, reagoval tak, že pustil vrčící zvíře a sám se dal na útěk.

Pes na strážníky zaútočil a jeden ze strážníků proti němu použil slzný plyn. Díky tomu se pes zklidnil a bylo možné ho za vodítko přivázat ke stromu.

Druhý strážník muže po krátkém pronásledování dostihl. Agresora si pak odvedla k výslechu Policie ČR.


Autor: Renata Rákosová

Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru