Dnes Čtvrtek - jasno 4°C
Zítra Pátek - zatazeno 1°C
Pátek 9. 12. 2022
Svátek má Vratislav
Advent v Praze
Tipy na adventní akce v metropoli
Žena nechala v posteli a ve skříni hotelového pokoje exotické hady
Hadi v hotelovém pokoji. Foto: se souhlasem Městská police hl. m. Prahy

Žena nechala v posteli a ve skříni hotelového pokoje exotické hady

S bizarní novinkou se v pondělí setkali zaměstnanci jednoho hotelu na Praze 3. Informovala o tom mluvčí strážníků Irena Seifertová.

Při snaze uklidit pokoj před příjezdem dalšího hosta vyšlo najevo, že se v pokoji nalézá menší kolonie hadů doplněná o černobílou kočičku. Ta předla na parapetu, hadi byli pod peřinou v posteli, ve skříni a na dalších místech pokoje. 

Žena, které ten den končil pobyt a měla se z něj odstěhovat, nebyla k dostižení, a tak se personál obrátil na tísňovou linku městské policie 156.

Strážníci, kteří se dostavili na místo, vyrozuměli nejprve odchytovou službu a pracovníka odboru životního prostředí. Na hledání majitelky pak využili i sociální sítě a rodinné příslušníky, díky kterým se nakonec podařilo majitelku hadů kontaktovat.

Anketa

Bojíte se hadů?

83.5%
(83.5%)
16.5%
(16.5%)
„Pětatřicetiletá žena si následně zvířata zajistila a z hotelu se po vyrovnání účtu odstěhovala. Žádného protiprávního jednání se nedopustila,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.


Autor: Karel Netolický

Pietní shromáždění v Praze 15 k uctění památky Antonína Švehly

Včera ve 12:46

U příležitosti výročí úmrtí státníka Antonína Švehly se koná pietní shromáždění k uctění jeho památky v sobotu 10. prosince od 14 hodin u hrobky Antonína Švehly.

Anketa: Kudy se bude ubírat Praha 5?

Včera v 06:46

Strukturální plán Prahy 5 řeší kde měnit územní plán, jak se má městská část a její čtvrti rozvíjet i kam umístit nové školy, školky a další veřejnou vybavenost. Aby tento dokument opravdu vyjadřoval potřeby občanů Prahy 5, nemohou ho tvořit pouze odborníci, pracovníci úřadu a političtí zástupci....

Socha skřeta s obličejem Putina dočasně stojí na místě Koněvova pomníku

6. prosince 2022 v 09:13

Na náměstí Interbrigády v Praze 6 od včerejška dočasně stojí socha znázorňující ruského prezidenta Vladimira Putina jako skřeta, který utahuje plynový kohout. Na místě, kde stál dříve pomník kontroverzního sovětského maršála Ivana Koněva, bude 30 dnů a následně půjde do dražby. Vydražené peníze...

Další články
Nahoru