Dnes Pondělí - jasno 7°C
Zítra Úterý - obcasny-dest 8°C
Pondělí 22. 4. 2024
Svátek má Evženie
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Žena nechala v posteli a ve skříni hotelového pokoje exotické hady
Hadi v hotelovém pokoji. Foto: se souhlasem Městská police hl. m. Prahy

Žena nechala v posteli a ve skříni hotelového pokoje exotické hady

S bizarní novinkou se v pondělí setkali zaměstnanci jednoho hotelu na Praze 3. Informovala o tom mluvčí strážníků Irena Seifertová.

Při snaze uklidit pokoj před příjezdem dalšího hosta vyšlo najevo, že se v pokoji nalézá menší kolonie hadů doplněná o černobílou kočičku. Ta předla na parapetu, hadi byli pod peřinou v posteli, ve skříni a na dalších místech pokoje. 

Žena, které ten den končil pobyt a měla se z něj odstěhovat, nebyla k dostižení, a tak se personál obrátil na tísňovou linku městské policie 156.

Strážníci, kteří se dostavili na místo, vyrozuměli nejprve odchytovou službu a pracovníka odboru životního prostředí. Na hledání majitelky pak využili i sociální sítě a rodinné příslušníky, díky kterým se nakonec podařilo majitelku hadů kontaktovat.

Anketa

Bojíte se hadů?

83.5%
(83.5%)
16.5%
(16.5%)
„Pětatřicetiletá žena si následně zvířata zajistila a z hotelu se po vyrovnání účtu odstěhovala. Žádného protiprávního jednání se nedopustila,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.


Autor: Karel Netolický

Škola a školka hledají školníka

Včera v 10:05

ZŠ a MŠ Praha 4, Sdružení 1080 přijme do svého kolektivu od 1. srpna na hlavní pracovní poměr školníka. Jeho úkoly budou zahrnovat běžné údržbářské a provozní práce ve škole a na školním pozemku.

Praha 14 uspořádala deváté setkání koordinátorů environmentální výchovy

Včera v 10:03

Praha 14 byla letos již podeváté hostitelem setkání koordinátorů environmentální výchovy v pražských mateřských, základních a středních školách. Na organizaci dubnové akce se vedle městské části i tentokrát podílely dvě stálice: „Ekoškola“ ZŠ Generála Janouška, vedená ředitelkou Jaroslavou...

Při výročí tísňové linky 112 se oceňovalo

Včera v 09:44

Před dvaceti lety, 20. dubna 2004, byl v Praze spuštěn provoz linky 112 v současné moderní podobě. Jedním z důvodů byl i světový šampionát v ledním hokeji, který se tehdy konal v Praze. Moderní technologie tísňové komunikace tak byly uvedeny do ostrého provozu.

Kvůli nehodě se na Pražském okruhu u Slivence zastavil provoz

20. dubna 2024 v 18:26

V sobotu kolem třinácté hodiny došlo k nehodě dodávky a osobního auta na Pražském okruhu u Slivence. Frekventovaná silnice byla kompletně uzavřena dvě a půl hodiny.

Další články
Nahoru