Dnes Neděle - jasno 24°C
Zítra Pondělí - polojasno 22°C
Neděle 11. 6. 2023
Svátek má Bruno
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Žena nechala v posteli a ve skříni hotelového pokoje exotické hady
Hadi v hotelovém pokoji. Foto: se souhlasem Městská police hl. m. Prahy

Žena nechala v posteli a ve skříni hotelového pokoje exotické hady

S bizarní novinkou se v pondělí setkali zaměstnanci jednoho hotelu na Praze 3. Informovala o tom mluvčí strážníků Irena Seifertová.

Při snaze uklidit pokoj před příjezdem dalšího hosta vyšlo najevo, že se v pokoji nalézá menší kolonie hadů doplněná o černobílou kočičku. Ta předla na parapetu, hadi byli pod peřinou v posteli, ve skříni a na dalších místech pokoje. 

Žena, které ten den končil pobyt a měla se z něj odstěhovat, nebyla k dostižení, a tak se personál obrátil na tísňovou linku městské policie 156.

Strážníci, kteří se dostavili na místo, vyrozuměli nejprve odchytovou službu a pracovníka odboru životního prostředí. Na hledání majitelky pak využili i sociální sítě a rodinné příslušníky, díky kterým se nakonec podařilo majitelku hadů kontaktovat.

Anketa

Bojíte se hadů?

83.5%
(83.5%)
16.5%
(16.5%)
„Pětatřicetiletá žena si následně zvířata zajistila a z hotelu se po vyrovnání účtu odstěhovala. Žádného protiprávního jednání se nedopustila,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.


Autor: Karel Netolický

Nájemní byty k úpravě vlastním nákladem nabídne Praha 2 v aukci

Včera v 11:50

Praha 2 přichází v oblasti nájemního bydlení s novinkou, prostřednictvím aukce zájemcům nabídne byty určené k úpravě vlastním nákladem. Prvních pět bytových jednotek na Novém Městě a v Nuslích hodlá radnice soutěžit již 19. června.

Další tři nové komunitní kompostéry v Praze 6

Včera v 06:11

Praha 6 společně s organizací Kokoza pokračuje v rozšiřování komunitního kompostování a ke třem kompostérům, které už fungují na sídlišti Červený Vrch, ve vnitrobloku ve Velflíkově ulici a na Petřinách, nově přibydou další tři.

Praha 13: Zapojte se do tvorby pocitové mapy

8. června 2023 v 08:33

Praha 13 v rámci aktualizace Strategického plánu zveřejnila Pocitovou mapu. Jejím vyplněním pomohou obyvatelé třináctky při projektech radnice.

Praha: Veřejný seminář pro žadatele k programu podpory v oblasti kultury a umění

8. června 2023 v 07:28

Hlavní město Praha letos vyčlenilo celkem 400 milionů korun v rámci Programu podpory v oblasti kultury a umění pro jednoleté dotace v roce 2024 a pro víceleté dotace na léta 2025–2028. Lhůta pro podání žádosti je od 15. června do 28. června. Při té příležitosti se už v úterý 13. června 2023 od...

Další články
Nahoru