dnes
Čtvrtek - jasno
7°C
zítra
Pátek - snih-dest
5°C
pozítří
Sobota - snih
2°C
Pražské krimi

Žena byla v šoku, ani ve snu by jí nenapadlo, že se jí toto stane v pražské MHD při cestě do práce

Ve stanice metra Nádraží Holešovice v pondělí v přibližně v půl šesté ráno přistoupil k nic netušící ženě, cestující tou dobou do zaměstnání, pro ni neznámý muž. Ke krku jí přiložil torzo pivní láhve, samozřejmě ostrou stranou k jejímu hrdlu. Při tom jí řekl „Dej sem kabelku, nebo seš mrtvá“.

Vyděšená žena byla situací natolik zaskočena, že se nezmohla prakticky na nic. Nekřičela, nevolala o pomoc, prostě nic. Jediné, co udělala, bylo, že se rozešla a nastoupila do soupravy, která v tu chvíli právě přijela do stanice.

„Útočník ještě chvíli postál na místě události, pak se otočil a odešel si pro své věci. Poté nastoupil do soupravy, kterou odjel do stanice Letňany,“ uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Žena byla incidentem natolik šokována, že policistům vše oznámila až poté, co dorazila do zaměstnání, což bylo asi o hodinu později.

„Do prošetřování se okamžitě pustili kriminalisté prvního oddělení prvního policejního obvodu. Ti zjistili, že před napadením ženy se tento muž pohyboval v oblasti tamního autobusového nádraží. Navíc detektivům v průběhu dopoledne dorazilo další oznámení, ve kterém taktéž figuroval hledaný útočník,“ pokračoval Hulan.

Toto oznámení učinil poškozený e-mailem, ve kterém popisoval incident, kterého byl účasten v pondělí přibližně v osm hodin ráno na Hlavním nádraží. Tam se mu totiž snažil muž odcizit batoh. Přepadený své zavazadlo ubránil. Lupiče se zatím nepodařilo dopadnout.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru